تیتر یک
پخش شایعه عجیب ؛ ساعت 3.45 دقیقه بامداد در تهران زلزله می آید!/ کارشناسان: مردم! باور کنید زلزله را نمی توان پیش بینی کرد!
باز هم اقدام مشکوک برای ایجاد فضای ناامن در تهران
ساعاتی پیش، شایعه ای به سرعت در فضای مجازی پخش شد ، مضمون شایعه از یک فاجعه ی قریب الوقوع در تهران خبر می داد! نویسندگان این شایعه هشدار داده اند که تا ساعت 3 و 45 دقیقه بامداد، زلزله در تهران خواهد آمد!
خبر ویژه
تهران دوبار لرزید + مشخصات/ گردوغبار هم تهران را فراگرفت/ سرعت طوفان؛ 80 کیلومتر در ساعت/ برق بخش هایی از کرج قطع شد
معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور گفت: از این رو ما نیز تمامی دستگاه‌های خود را به حالت آماده‌باش درآورده و به شهروندان نیز هشدار می‌دهیم که از تردد غیر ضروری در معابر و خیابان‌ها خودداری کنند. همچنین افرادی که مشغول رانندگی هستند نیز باید توجه داشته باشند که با توجه به کاهش شعاع دید، لازم است با سرعت مطمئنه حرکت کنند.
وندی شرمن: نمی دانم اگر کنگره توافق ایران را رد کند، چه اتفاقی می افتد، اما مطمئن هستم که این توافق اجرایی خواهد شد
معاون وزیر امور خارجه آمریکا گفت اگر ایران مفاد توافق هسته ای را نقض کند با بازگشت تحریم های اقتصادی مواجه خواهد شد.
آیت الله لاریجانی:
برخی خیابان های تهران به سالن مد بیشتر شبیه است تا جایی برای رفت و آمد طبیعی و افراد متدین / خانمی که در خیابان خود را به نمایش می گذارد فساد نیست؟/ نوع پوشش، وضع مسکن، دیالوگ‌های رد و بدل شده در فیلمها بار فرهنگی دارد
رئیس دستگاه قضا گفت: متاسفانه شاهد بودیم که در دوره اصلاحات، برخی حتی اصل مساله شبیخون فرهنگی را باور نداشتند و طبیعی است که تا باوری ایجاد نشود مقابله­‌ای هم صورت نخواهد گرفت.
وزیر صنعت:
کمپینِ «نخریدن خودروهای داخلی» گناه و خلاف است؛ هر کس این را بگوید «ضدانقلاب» است و «خائن»!
وزیر صنعت بار دیگر راه اندازی و حمایت از کمپین نخریدن خودرو را خیانتی به منافع ملی عنوان کرد و گفت: این بی انصافی است که علیه خودروهای داخلی جریان سازی کنیم لذا از رسانه ها می خواهیم که از خودروسازان داخلی در این شرایط حمایت کنند.
درخواست 2 سناتور آمریکایی برای دیدار با علی لاریجانی / مشاور رئیس مجلس: این دیدار هنوز قطعی نیست
مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس گفت که دو سناتور آمریکایی درخواست دیدار با رئیس مجلس در نیویورک داشته اند.
آیت الله هاشمی خطاب به ظریف: کار شما در تاریخ ایران ماندگار خواهد شد / نباید به خاطر تندروی‌های یک اقلیت محدود دلسرد شوید
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران می‌تواند برای ایجاد وحدت منطقه‌ای و به دنبال آن ثبات و آرامش در کل جهان، نقش مؤثر و مفیدی ایفا کند، چرا که مقابله با خشونت، جنگ و تروریسم، به نفع همه‌ی کشورهای جهان است.
هافینگتون پست:
پوتین هم به دنبال ایران است، هم به دنبال اعراب؛ چرا؟
به منظور غلبه بر موانعی که رابطه روسیه و ایران ایجاد کرده است، تردیدها و بی اعتمادی های حاصل از آن و پر کردن خلاء حاصل از سیاست های باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا در قبال کشورهای حاشیه خلیج فارس و مصر که موجب تیره شدن روابط اعراب و آمریکا شده است، یکی از خواسته های روسیه و مقامات بلند پایه کشورهای عربی که به مسکو سفر کرده اند، گسترش روابط دو جانبه است.
جهانگیری:
تاکنون در مورد دولت قبل چیزهای زیادی نگفته ام؛ این موضوع ها بگم بگمی نیست / اگر کسی را پیدا کردید که یک دلار از بابک زنجانی بیشتر پول برده، من از مردم عذرخواهی می کنم
معاون اول رییس جمهوری گفت: دولت در مبارزه با مفاسد اقتصادی جدی است و در این مسیر کمترین تردیدی به خود راه نمی دهد.
راشاتودی:
بحران یمن به نقطه ی سرنوشت ساز خود رسید / صنعا؛ میدانی که پیروزی و شکست همه نبردها در آن رقم می خورد
منابع یمنی تایید کرده اند که هادی، رئیس جمهور، به دنبال ایجاد اتحادی از قبایل جنوب است تا در برابر مقاومت بایستند، با آگاهی از اینکه چنین مواجهه ای تنها کشور را بیشتر به دوپارگی سوق می دهد و می تواند قدرت پادشاهی عربستان و جایگاهش را در این منطقه به مخاطره بکشد. برای حکومت مذهبی که خود را چنان بزرگ و قدرتمند می داند، جنبش مقاومت یمن تبدیل به هزینه ای خطرناک و مایه خجالت شده است.
آیت الله هاشمی رفسنجانی:
کسانی که بویی از انقلاب نبرده و مبارزه را به دلیل سختی‌های آن حرام می‌دانستند، امروز به دروغ توجیه می‌کنند برای همکاری با منافقین دعوت شده بودیم، در حالیکه آن موقع، منافقین اصلاً شکل نگرفته بود/ رهبر معظم انقلاب هنوز نیز بر عهد خویش با امام و شهدا استوار است
کسانی که بویی از انقلاب نبرده بودند و مبارزه را به دلیل سختی‌های آن حرام می‌دانستند، امروز مدعی‌اند و وقتی از آنان می‌پرسند که چرا از مبارزه بریدید و آن را حرام می‌دانستید؟ و یا چرا به دعوت بازگشت به مبارزه، پاسخ منفی دادید؟ به دروغ توجیه می‌کنند (انقلابیون) برای همکاری با منافقین دعوت شده بودیم، در حالی که در آن سال‌ها، سازمان منافقین اصلاً شکل نگرفته بود و آنها فقط درصدد توجیه عافیت طلبی خود هستند غافل از اینکه مردم، هوشیارتر از تصورات آنها هستند.
محسنی اژه ای:
ممنوع التصویر بودن رئیس جمهور دولت اصلاحات در حد اخبار و تصویر است / برخی فکر می کنند نظارت فقط ایستادن و نگاه کردن است؛ نظارت هم چشم است و هم دست /  تضییع و تخریب یک نهاد کار اشتباهی است
حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای در هشتاد و چهارمین نشست خبری گفت: قوه قضائیه بارها اعلام کرده و باز هم تکرار می کند که آمادگی کامل برای ارائه هر نوع کمک به دولت جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و سایر اهداف را دارد.
مشاور احمدی نژاد: «دکتر» مشی سکوت مطلق را  در پیش گرفته / او قصد کاندیداتوری ندارد
مشاور رسانه‎ای احمدی‎نژاد در واکنش به سخنان توکلی گفت: وی نماینده مجلس شورای اسلامی است، اما به نظر می رسد از موضعی فراتر از اختیارات یک نماینده مجلس ، سخن به میان آورده است.
وزیر کشور: قرار است روحانی 8 سال رئیس جمهور باشد / نگذاشتیم دلواپسان علیه مذاکرات هسته ای در خیابان ها تجمع کنند
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور گفت که عمر دولت تدبیر و امید، به نیمه نرسیده، یک چهارم آن سپری شده، آقای روحانی قرار است 8 سال رئیس جمهور باشند.
لجبازی با ایران کار دست سعودی ها داد؛ ذخائر ارزی عربستان تا 3 سال آینده دود خواهد شد
روزنامه رای الیوم نوشت اعراب خلیج فارس باید برای مقابله با چالش ها ،‌در سیاست های خود تغییرات اساسی ایجاد کنند.
باهنر: اصلاح‌طلبان تخم مرغ های خود را در سبد لاریجانی نمی گذارد؛ آنها داستان لاریجانی و صداوسیما را فراموش نکرده‌اند
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: رئیس‌جمهور می‌گوید دولت را از معتدلین انتخاب کرده ولی اصولگرای ناب در کابینه‌اش سراغ نداریم.
گزارشی از بزرگ‌ترین پرونده اتهام مالی؛
زنجانی، پوست گوسفند فروشی که میلیاردر زندانی شد!
چندین ماه از دستگیری زنجانی ‌می‌گذرد وهمچنان رسانه‌ها و افکار عمومی در تلاش هستند تا شاید بتوانند روال پرونده را آنطور که هست ادامه دهند و هر چه زود‌تر این موضوع به نتیجه برسد. ولی آن‌چیز که مورد بحث است استعدادهزاران بابک زنجانی دیگر در جامعه است که با کمک عده‌ای روی کار می‌آیند و مانند زالو خون مردم را در شیشه می‌کنند
آسوشیتدپرس:
«نه» روحانی به رای گیری توافق هسته ای در مجلس
حسن روحانی رئیس جمهور ایران روز شنبه اعلام کرد با رای گیری مجلس در خصوص توافق هسته ای به دست آمده با قدرت های جهانی مخالف است زیرا اگر این توافق در مجلس تصویب شود، شروط آن به الزامی حقوقی تبدیل خواهد شد.
وزیر کشور: اجازه نمی دهیم حق کسی در انتخابات ضایع شود / به هیچ وجه اجازه حرکت هایی که بخواهند در انتخابات قانون را خدشه دار کنند، نمی دهیم
وزیر کشور با بیان این که در انتخابات مُر قانون رعایت می شود، گفت: به هیچ وجه به حرکت هایی که بخواهند در انتخابات قانون را خدشه دار کنند، نه بنده و نه هیات اجرایی اجازه این کار را نخواهیم داد.
آیت الله هاشمی: پذیرش برجام با اذن رهبری بود
حرف آخر آیت الله هاشمی رفسنجانی در حاشیه دیدار با جمعی از آزادگان 8 سال دفاع مقدس که در 26 مرداد امسال انجام شد، هم تقدیر است و هم هشدار.
سخنان صریح صالحی: افرادی که «ظاهراً نگران توافق» هستند، به خاطر «انتخابات» به دنبال از صحنه خارج کردن رقیب خود هستند/ «برجام» را به محلی برای جدال سیاسی تبدیل نکنید
رییس سازمان انرژی اتمی ایران توضیح داد که «اظهارنظر برخی ها که سخنان به ظاهر علمی مطرح می کنند، واقعا درست نیست. بارها در این خصوص توضیح داده شد و واقعیت ها بیان شد، اما برخی دوستان با داشتن امکانات فراوان رسانه ای سخنانی مطرح می کنند که از ابتدا تا انتهای آن غلط و نادرست است و این باعث می شود که مردم دچار تشویق فکری شوند».
بلومبرگ: جنگ بر سر توافق ایران در کنگره تمام شد / آیا ترفند «فیلی باستر» اجرایی می شود؟
مخالفان توافق هسته ای در کنگره اعتراف کرده اند که دیگر نمی توانند توافق هسته ای با ایران را باطل کنند. تمرکز آنها در حال حاضر برای اطمینان یافتن بر سر این است که بتوانند به این توافق رای بدهند و با توقف بودجه ای که برای اجرای این توافق نیاز است، دست کم در میانه این جنجال یک منفعت سیاسی برای خود جلب کنند.
الحیات:
ایران به ژاندارم منطقه تبدیل شده؛ این وضعیت به زیان امنیت ملی اعراب است / اوباما تصور می کند توافق با ایران یک پیروزی است، اما این یک توهم است
بلافاصله و قبل از آن که جوهر توافقنامه هسته ای میان ایران و گروه پنج به علاوه یک خشک شود مقامات غربی به همراه نمایندگان شرکتهای بزرگ کشورشان رهسپار ایران شدند تا در خصوص معاملات و قراردادهای تجاری با تهران مذاکره کنند.
علی مطهری: هشت سال تلاش کردند هاشمی را از صحنه خارج و حذف کنند؛ اما نتوانستند / نیازمند مجلسی هستیم که نمایندگان آن خوش فکر باشند
به فرموده قرآن، راهبری از راهنمایی سخت تر است و اگر امام معصوم را فرا انسان فرض بگیریم، الگوی خود را گم خواهیم کرد؛ امام در واقع انسان کاملی است که همه ارزشهای انسانی را به طور هماهنگ در خودش رشد داده است.
باراک اوباما:
اينکه می گویند ايران نباید هيچ زيرساخت هسته اي داشته باشد قابل دستيابي نيست / حتی اپوزیسیون هم معتقدند تهران باید حق برنامه صلح امیز داشته باشد
رئیس جمهور آمریکا گفت:این که ایران هیچ زیرساخت هسته ای نداشته باشد واقعیتی است که قابل دستیابی نیست.
سخنان مهم سیدحسن خمینی: اگر روزی لازم شد که من کاری را انجام دهم، شانه خالی کردن کار غلطی است/ باید آبرو و همه سرمایه خود را در طبق اخلاص گذاشت/ عافیت طلبی با اندیشه امام سازگار نیست
یادگار امام با توصیه به گروههای سیاسی به وحدت و دوری از تششت، گفت: وقتی عده ای جان و مال خود را در راه انقلاب فدا کردند، در صورت لزوم انسان باید در این مسیر آبرو و همه سرمایه خود را در طبق اخلاص بگذارد، ولی اگر کسانی هستند که مسئولیت را بهتر انجام دهند، بگذاریم آنها انجام دهند.
وزیر اطلاعات: نمی‌توان با آبروی کسی بازی کرد و تهمت زد تا انقلاب حفظ شود
آنهایی که اهل تدبیر هستند، می‌دانستند که اگر کار مملکت حساب شده دنبال نمی‌شد، وضعیت غیر از این بود و مردم مشکلات زیادی را تحمل می‌کردند.
امام جمعه موقت تهران:
حمله به شورای نگهبان چیزی جز شادی دشمن به دنبال ندارد / دولت برای مردم این باور را ایجاد کند که تشنه قدرت نیست / دشمن دوباره شعارهای فتنه 88 را سر داده است
خطیب جمعه تهران گفت: نکند قانون در مورد آفتابه دزدها شمشیر بران باشد و در مورد گردن کلفت‌ها و کسانی که رسانه دارند آرام باشند.
علی مطهری:
اینکه می‌گویند تمام مشهد حرم امام رضا(ع) است و کنسرت نباید برگزار شود، مبنای فقهی ندارد / حدیثی که علم‌الهدی به آن استناد کرده موثق نیست / از دین جلوتر حرکت نکنیم
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه نباید از دین و شریعت جلوتر یا عقب‌تر رفت، تصریح کرد: اینکه می‌گویند تمام شهر مشهد حرم امام رضا(ع) است و برگزاری کنسرت در مشهد درست نیست، مبنای فقهی ندارد.
صفار هرندی، مشاور فرمانده کل سپاه:
برخی منت می‌گذارند سایه جنگ را برداشتیم / اینکه می گویند بعد از توافق نباید هر حرفی زد، یعنی باید پیچ و مهره‌های خود را با کدخدای عالم هماهنگ کنیم
جریان نفوذ یعنی به ما بقبولاند که سهم خود را از سایرین جدا کنیم؛ تجزیه جغرافیایی دیروز را میخواهند به سمت تجزیه عاطفی و اعتقادی ببرند.
مشاور عالی فرمانده سپاه قدس:
داعش عقیده دارد برای موفقیت باید شیعیان را نابود کند / باید کار دفاعی خود را در دل دشمن و منطقه ببریم تا نگذاریم پای آن ها به مرزهای ایران باز شود
ما در جبهه مقاومت باید جلوی آن ها را بگیریم که شهدای مدافع حرم به این رسالت مهم و تاریخی عمل کردند.
علم الهدی:
درب دارالفساد انگلیس در ایران را دوباره باز کرده اند / می خواهند کسانی را سر کار بیاورند که دشمن رهبری باشند / چرا به جای باز کردن مسیر توسعه صنعت هوایی، پای مک دونالد را به کشور باز کرده اید؟
حجت الاسلام علم الهدی گفت: بسیجی هر زمانی در یک جنگ است؛ روزی در جنوب و غرب کشور و روز دیگر باید در عرصه های سیاسی و جبهه سرسخت رقابت و برخورد سیاسی بجنگد.
۲ ۱
نيازمنديها
فروش ویژه لپ تاپ های ایسوس