شنبه ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ | Saturday, 29 April 2017
بروز رسانی شده: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۶
کد خبر: ۳۱۴۹۵۰
تاریخ انتشار: ۱۷ : ۱۷ - ۱۶ دی ۱۳۹۵
منابع خبری از انفجار خودروی بمب‌گذاری‌شده در شهر ازمیر واقع در غرب ترکیه خبر داده‌اند که تاکنون به جراحت 10 نفر انجامیده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
منابع خبری از انفجار خودروی بمب‌گذاری‌شده در شهر ازمیر واقع در غرب ترکیه خبر داده‌اند که تاکنون به جراحت 10 نفر انجامیده است.

به گزارش انتخاب، روزنامه حریت ترکیه از وقوع انفجار در شهر ازمیر ترکیه خبر داد. گفته شده که این انفجار در مقابل پست پلیس ساختمان دادگستری منطقه بیرقلی استان ازمیر رخ داده است.

بنابراین گزارش، 2 خودروی بمب‌گذاری‌شده در یک عملیات تروریستی در ازمیر ترکیه منفجر شده‌اند. حریت مدعی‌ست پس از انفجار صدای تیراندازی هم در محل حادثه شنیده شده است. برخی منابع نیز تنها از انفجار یک خودرو خبر می‌دهند. آمبولانس‌ها در حال اعزام به محل حادثه هستند.

آمارها از زخمی شدن دست‌کم 10 نفر در این انفجار حکایت دارند.

ترکیه یک کشور توریستی است که ناامنی می‌تواند ضربات جدی به درآمد این کشور از گردش‌گری بزند. ترکیه اکنون ناامن‌ترین کشور عضو ناتو محسوب می‌شود.

.................................................................................

تکمیلی - 17:15: بر اساس گزارش الجزیره، مقتول حادثه یکی از تروریست‌هاست که در درگیری با پلیس به قتل رسیده و درگیری بین پلیس ازمیر و تروریست دوم ادامه دارد.

تکمیلی - 17:22: روزنامه دیلی صاباح خبر داده که دومین تروریست نیز در درگیری با پلیس جان خود را از دست داده است. جست‌وجو برای یافتن تروریست سوم ادامه دارد. همچنین یک نیروی پلیس در درگیری با تروریست‌ها کشته شده است.

تکمیلی - 17:27: دیلی صاباح خبر داده که دست‌کم 10 نفر در انفجار ازمیر دچار جراحت شده‌اند. رویترز نیز لحظاتی بعد، آمار دست‌کم 10 مجروح را به نقل از منابع بیمارستانی تائید کرد. پیش از این آمار مجروحین تنها 3 نفر ذکر شده بود.

تکمیلی - 17:57: برخی منابع از مرگ یکی از کارکنان دادگستری در این حمله تروریستی خبر داده‌اند.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
روز هفته ماه سال