سه‌شنبه ۰۸ فروردين ۱۳۹۶ | Tuesday, 28 March 2017
بروز رسانی شده: ۰۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۳
کد خبر: ۳۱۵۱۰۰
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۱۶ - ۱۷ دی ۱۳۹۵
رییس کمیسیون تدوین آیین نامه های داخلی مجلس شورای اسلامی:
رییس کمیسیون تدوین آیین نامه های داخلی مجلس شورای اسلامی خرابی دستگاه اسکن در روز رای گیری به عدم محاسبه رای چهار نماینده موافق انتقال شورای عالی بیمه به وزارت بهداشت منجر شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : به گزارش انتخاب، عزت الله یوسفیان نماینده مردم آمل،  درباره چگونگی محاسبه نشدن رای موافق دکتر شهریاری در روز تصمیم گیری انتقال شورای عالی بیمه به وزارت بهداشت، گفت: هنگام رای گیری بنده دقیقا کنار دکتر شهریاری بودم و از نزدیک شاهد این بودم که دستگاه انگشت آقای شهریاری را اسکن نکرد.

وی در ادامه افزود: دکتر شهریاری بلافاصله  نسبت به این موضوع اعتراض و به آقای لاریجانی اعلام کرد که سیستم اشکال داشته است و رای من مبنی بر مواقت با انتقال شورای عالی بیمه محاسبه نشده است.

دکتر یوسفیان با تاکید بر اینکه رای دکتر شهریاری حساسیت بالایی دارد و در خصوص تعیین سرنوشت مصوبه مجلس، عدل و انصاف در این است که رای او نیز ثبت شود، گفت: به جز دکتر شهریاری سه رای دهنده دیگر نیز با همین مشکل مواجه شدند که اتفاقا آنها هم نظر موافق انتقال شورای عالی بیمه به وزارت بهداشت بودند که متاسفانه رای آنها نیز لحاظ نشده است.

رییس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس خاطرنشان کرد: پیرو دستور دکتر لاریجانی ریاست محترم مجلس، قرار بر این شدکه این موضوع در اسرع وقت بررسی شود و رای های محاسبه نشده نیز در این تصمیم گیری لحاظ شوند.
منبع: وبدا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
روز هفته ماه سال