سه‌شنبه ۰۸ فروردين ۱۳۹۶ | Tuesday, 28 March 2017
بروز رسانی شده: ۰۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹
کد خبر: ۶۹۳۲۲
تاریخ انتشار: ۰۲ : ۲۲ - ۲۰ تير ۱۳۹۱
این در حالی است که تا به امروز بسیاری از شهرمندان ضمن تماس با این مرامز خواتسار قطع پیامک های اعصاب خرد کن تبلیغاتی شده اند. نکته جالب آنکه بسیاری از این افراد، پس از درخواست قطع پیامک، با انبوه تبلیغات جدید مواجه شده اند ! ظاهراً صاحبین تبلیغات، از این پس با دو نرخ متفاوت در تبلیغات پیامکی مواجه هستند: اول: آنهایی که پیامک های تبلیغاتی را قطع نکرده اند . دوم. آنهایی که قطع کرده اند!
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در حالی که تا به امرور، بارها و بارها اخبار متنوعی در مورد «چگونگی قطع پیامک های تبلیغاتی» منتشر شده است، بار دیگر شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: مدير كل روابط عمومي شركت مخابرات ايران اعلام كرد: مشترکین برای قطع پيامكهای تبلیغاتی می توانند از تلفن‌های ثابت به شماره 09129990 و از تلفن‌های همراه با شماره 9990 تماس گرفته و پس از اتصال به اپراتور شماره تلفن خود را برای قطع پيامكهای تبلیغاتی به اپراتور بدهند. به این طریق پیامکی دریافت خواهند کرد که طبق دستورالعمل مندرج در آن می توانند نسبت به قطع پيامكهای تبلیغاتی شان اقدام كنند.

زارعیان تأکید کرد : شماره‌های 8999 و 5005 و شماره‌های دیگر زمانی پاسخگوی نیاز مشترکین است که از این شماره‌هــا و یا دیگر شماره‌های شرکت مخابرات برای آنها پيامك ارسال شده باشد. به این ترتیب مشترکین می توانند طبق دستورالعمل مندرج در این پيامكها شماره‌های مورد نظر را ارسال کنند تا پيامكهایشان قطع شود.

او با بیان این موضوع که پيامكهای تبلیغاتی نسبت به تعداد مشترکین بسیار کم و شاید بتوان گفت حتی از یک پيامك در روز هم کمتر است زیرا تعداد پيامكهای تبلیغاتی 30 میلیون و تعداد مشترکین تلفن همراه 50 میلیون است، اظهار كرد: توصیه می کنم مشترکین نسبت به قطع پيامكها اقدام نکنند زیرا این پیامها از طریق مؤسسات و ادارات مختلف ارسال می شود که به جز جنبه تبلیغاتی، جنبه اطلاع رسانی نیز دارد و حاوی اطلاعاتی از خدمات، امکانات و تسهیلات رفاهی و بانکی است.

وی درباره قطع آوای انتظار نیز گفت: آوای انتظار در یک محدوده زمانی یک ماهه برای افراد در نظر گرفته می شود. به این ترتیب تا وقتی که مدت زمان آن به اتمام نرسد امکان قطع آن وجود ندارد. در اواخر ماه برای مشترکین پيامكي ارسال می شود که آیا مایل به ادامه این آوای انتظار هستید یا خیر . به این ترتیب در صورت عدم تمایل ، اگر هیچ اس ام اسی ارسال نشود این خدمات همراه اول نیز قطع می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
روز هفته ماه سال