میوه‌های ناشناخته خارجی در بازار

بهار هم از راه رسید و باز سر و کله میوه‌های نوبرانه در بازار پیدا شد اما امسال قیمت این میوه‌ها به شیوه باورنکردنی بالا رفته و در نقاطی از شهر، هر کیلوگرم از آنها با قیمت 30 هزار تومان تا حتی 40 هزار تومانی نیز عرضه می‌شود.

سهم ایران از اقتصاد اینترنتی چقدر است؟

یک دو دهه پیش زمانی که ایده دهکده جهانی مک لوهان هنوز در مراحل اولیه بود گفته می شد زمانی می رسد که انسان ها برای خرید- که اصلی ترین نیاز زندگی است- نیازی به بیرون رفتن از منزل نخواهند داشت اما کمتر کسی این حرف را باور داشت.

جدول مقایسه‌ای نرخ بیکاری 8 فصل

با اینکه نرخ بیکاری همواره در 2سال گذشته دو رقمی و بین 11.1 تا 14.6درصد در نوسان بوده است، دولت می‌خواهد در دوره 3ساله (89 تا91) 6.6میلیون فرصت جدید شغلی ایجاد کند و آماده می‌شود تا مستندات مربوط به 4.1میلیون آن را ارائه دهد.

"بنزین حداکثر 840 تومان می‌شود"

رییس سندیکای جایگاه داران بنزین با اشاره به مصوبات مجلس تصریح کرد: افزایش قیمت بنزین تا تیرماه منتفی شده و حداکثر رشد قیمت 20 درصد یا 140 تومان برای بنزین آزاد خواهد بود.

ایران بدون پژو، پژو بدون ایران

هرچند فعالان صنعت خودرو کشور هنوز با اطمینان در مورد قطع همکاری پژو و صنعت خودرو ایران (به طور خاص ایران خودرو) صحبت به میان نمی‌آورند و در اجرا و حتی صحت آن تردید دارند، اما بر اساس شواهد و قرائن موجود، عزم پژویی‌ها برای وداع با ایران خودرویی‌ها جدی است و آنها با توجه به یافتن شریکی جدید و قدرتمند، دیگر تمایلی به ادامه همکاری با بزرگ‌ترین خودروساز خاورمیانه ندارند.

يارانه نقدي جديد از كجا مي آيد؟

يك روز پيش از واريز يارانه نقدي فروردين ماه 91 به حساب شهروندان،خبرگزاري مهر گزارش داده است كه بانك مركزي براي دومين بار از حساب تعدادي از بانكها پول برداشت كرده است.

طرح «مسكن ويژه» براي تهران

در مسكن مهر زمين واگذار نمي‌شود؛ زمين اجاره است اما در اين طرح اگر قصد واگذاري زمين مطرح شود قيمت زمين هم به قيمت ساخت اضافه مي‌شود اما اين امر نيز هنوز نهايي نشده است.