entekhab | وب سایت انتخاب

جمعه ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ | Friday, 20 January 2017
بروز رسانی شده: ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۶
دلهره «پلاسکو» یک‌روزه شد

دلهره «پلاسکو» یک‌روزه شد

۲۴ ساعت گذشت. ۲۴ ساعتی که در کنار خانواده آتش‌نشانان، ایرانیان نیز دل‌نگران فرشتگان نجاتی بودند که زیر آوار دومین ساختمان مرتفع تجاری تهران محبوس شده‌اند.
این خبر تکمیل می شود...

فاجعه در تهران؛ "پلاسکو" کامل فروریخت / شهادت بیش از 20 آتش نشان / تنها سه متر تا محبوس شدگان در زیر آوار /اولین نتایج تلاشها؛ نمای اهنی پلاسکو به زانو در امد / 4 نفر از عکاسان و خبرنگاران در زیر آوار مدفون شده اند/زنده بودن 3 آتش نشان در موتورخانه ساختمان +فیلم و تصاویر

فاجعه در تهران؛
شنیده می‌شود که تعداد کشته‌ها به بیش از ۵۰ نفر خواهد رسید. گفته می‌شود حداقل ۴ نفر از خبرنگاران و عکاسان در محل فروریختن ساختمان بوده‌اند اما از سرنوشتشان خبری در دست نیست.

مولاوردی: برنامه‌ای برای عقیم‌سازی کارتن‌خواب‌‌ها نداریم

مولاوردی: برنامه‌ای برای عقیم‌سازی کارتن‌خواب‌‌ها نداریم
معاون رئیس جمهوردر امور زنان و خانواده با اشاره به طرح عقیم‌سازی کارتن‌خواب‌ها و گور خواب‌ها گفت: از مصاحبه سال ۹۴من برداشت نادرستی شد، از من پرسیده شد آیا دولت برنامه‌ای در این خصوص دارد، گفتم دولت برنامه‌ای در این خصوص ندارد و اگر قرار است چنین برنامه‌ای اجرا شود توسط وزارت بهداشت و با بررسی کارشناسی صورت می‌گیرد.

حقوق شهدای فاجعه منا چه شد؟!

حقوق شهدای فاجعه منا چه شد؟!
بیشتر از یک‌سال از آغاز پیگیری‌ها برای احقاق حقوقِ شهدای فاجعه منا می‌گذرد، اما روابط سرد دیپلماتیک عربستان و ایران، مانع از به جریان افتادن این پرونده شده است؛ تا آن‌جا که این‌بار خانواده‌های حجاج جان‌باخته در این فاجعه‌ انسانی دست به کار شده‌ و شکایت خود را به شورای حقوق بشر سازمان ملل برده‌اند و درخواست تشکیل کمیته حقیقت‌یاب بین‌الملل برای فجایع حج ۹۴ شده‌اند.
دیگر عناوین پربحث ترین عناوین