arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۰۰۶۲
تاریخ انتشار: ۲۸ : ۰۱ - ۱۷ اسفند ۱۳۹۱
ادامه لیگ قهرمانان اروپا

صعود پاری سن ژرمن و یوونتوس به مرحله یک چهارم نهایی

در ادامه دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا تیم های پاری سن ژرمن و یوونتوس با شکست والنسیا و سلتیک به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب ورزشی، دیدار دو تیم پاری سن ژرمن و والنسیا در استادیوم پارک دوپرانس شهر پاریس انجام شد و در پایان 90 دقیقه دو تیم به نتیجه یک بر یک رسیدند اما تیم پاری سن ژرمن در مجموع با نتیجه سه بر دو به مرحله بعدی صعود کرد.
نیمه اول این دیدار دارای اتفاقات خاصی نبود و دو تیم در یک بازی نسبتا برابر با نتیجه تساوی به رختکن رفتند تا به دستورات مربیانشان گوش دهند
اما در نیمه دوم بازی دارای تحرک بیشتری  بود و دو تیم حملات جدی تری بر روی دروازه ها انجام دادند تا اینکه در دقیقه 55 خوناس بازیکن والنسیا با یک شوت سنگین از پشت محوطه جریمه دروازه تیم پاری سن ژرمن را باز کرد تا امیدها به اردوی تیم اسپانیایی باز گردد. در ادامه که تیم فرانسوی احساس خطر کرد دست به حملاتی زد و توانست در دقیقه 66 با نفوذ لاوتزی در محوطه جریمه والنسیا گل مساوی را به ثمر برساند. ابتدا شوت لاوتزی را دروازه بان والنسیا دفع کرد اما در برگشت با خوش شانسی توپ به زانوی لاوتزی برخورد کرد و وارد دروازه شد.
در بازی دیگر نیز یوونتوس در تورین میزبان سلتیگ گلاسکو بود. سلتیک نیز در بازی رفت در خانه تن به شکست سنگین 3 بر صفر داده بود و با امیدی ناچیز پا به این میدان گذاشته بود.
نیمه اول این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود یوونتوس به پایان رسید. گل یوونتوس را ماتری در دقیقه 24 به ثمر رساند.
در نیمه دوم نیز یوونتوس توسط کواگلیارلا در دقیقه 65 به گل رسید تا بازی را 2 بر صفر کند و در مجموع یووه 5 بر صفر از سلتیک پیش افتد.

نظرات بینندگان