کد خبر: ۱۰۰۱۰۲
تاریخ انتشار: ۵۶ : ۱۰ - ۱۷ اسفند ۱۳۹۱

استقلال - تراکتور؛ با احتیاط یا انتحاری؟

این فصل استقلال تا جایی که مجبور نبوده برای پیروزی تلاش نکرده و حتی آنجا که از پیروزی مطمئن بوده با حداقل انرژی این کار را انجام داده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

استقلالِ قلعه نویی با تکیه بر همان حداقل سرعت در گذر از پیچ های لیگ برای دیدار با تراکتور به میدان می رود.
به گزارش انتخاب ورزشی، با بیشترین تخریب و  احتمالا با نقش پررنگ ساموئل و اکبرپور. با یک بازی مطمئن از سمت راست با زوج طولی حمودی و حیدری که با جباری مثلث ارسال ها به سمت دروازه را شکل خواهند داد. حاتمی هم بعد از آن حرکت ناشیانه در بازی با نفت می تواند تمام کننده ی خوبی برای این حرکات باشد البته ساموئل و اکبرپور مثل بازی با الریان در ارسال ها به حمله اضافه خواهند شد.
قلعه نویی به احتمال فراوان با توجه به بازی های اینچنینی در این فصل همیشه 5 بازیکن را در پشت توپ نگه خواهد داشت تا اگر برنده نیست حداقل بازنده از زمین بیرون نیاید
و فرهاد مجیدی جابجایی حتمی این بازی خواهد بود اگر نتیجه بر وفق مراد ژنرالی باشد به جای حاتمی خواهد آمد و اگر نباشد جایگزین یکی از بازیکنان تخریبی خواهد شد تا با استفاده از سرعت و هوش ذاتی اش در شناسایی درهای دفاعی تراکتور اسلحه ی مخفی قلعه نویی باشد. شبیه هفت تیرهای مخفی که کابوی های فیلم های وسترن جایی آن را پنهان می کردند تا در بزنگاه ها کلاه دشمن را بر باد دهند.
این فصل استقلال تا جایی که مجبور نبوده برای پیروزی تلاش نکرده و حتی آنجا که از پیروزی مطمئن بوده با حداقل انرژی این کار را انجام داده. مثل بازی با پرسپولیس یا سپاهان. البته بزرگ تر بودن تیم استقلال نسبت به تراکتور برتری مهمی است که شاید در دقایق پایانی که تراکتور خسته می شود به کمک استقلال بیاید.

نظرات بینندگان