arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۰۱۱۹
تاریخ انتشار: ۱۱ : ۱۲ - ۱۷ اسفند ۱۳۹۱

آخرین وضعیت جاده های کشور

شدت بارش برف و یخبندان در جاده های فیروزکوه، قزوین کرج، آزادراه قم و چالوس باعث شده تردد در این محورها فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر باشد. همچنین جاده هراز و محور اسلم به خلخال نیز به علت کولاک شدید مسدود شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس مرکز کنترل و فرماندهی پلیس راه با اشاره به آخرین وضعیت راههای کشور گفت : جاده هراز به دلیل بارش شدید برف و کولاک مسدود شده است.

سرهنگ رضا سلبی در گفتگو با مهر اظهار داشت: در حال حاضر بارش برف در جاده های استانهای تهران، البرز، آذربایجان شرق، آذربایجان غربی، قم  گیلان، مازندران، فارس، اصفهان، کردستان، سمنان، همدان، یزد و مرکزی گزارش شده و باعث کاهش قدرت دید و لغزندگی معابر شده است.

وی افزود:  شدت بارش برف و یخبندان در جاده های فیروزکوه، قزوین کرج، آزادراه قم و چالوس باعث شده تردد در این محورها فقط با زنجیرچرخ امکان پذیر باشد. همچنین جاده هراز و محور اسلم به خلخال نیز به علت کولاک شدید مسدود شده است.

رئیس مرکز کنترل و فرماندهی پلیس راه تاکید کرد: ماموران پلیس راه در جاده های برفگیر به رانندگانی که تجهیزات ایمنی از جمله زنجیر چرخ را همراه نداشته باشند اجازه تردد نمی دهند. همچنین رانندگان قبل از سفر با شماره 88255555 تماس بگیرند و از وضعیت جاده ها به خصوص محوری که قصد تردد در آن را دارند مطلع شوند.

وی همچنین به رانندگان توصیه کرد : با توجه به لغزندگی جاده ها هنگام رانندگی فاصله طولی را رعایت کنند.
نظرات بینندگان