کد خبر: ۱۰۰۳۰۵
تاریخ انتشار: ۳۶ : ۱۷ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۱

تکذیب یک شایعه درباراه ائتلاف سه گانه

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ئیس ستاد انتخابات ائتلاف سه‌گانه اصول‌گرایان برخی شایعات را مبنی بر مشخص شدن کاندیدای نهایی ائتلاف سه‌گانه از هم‌اکنون تکذیب کرد و طرح این شایعات را بداخلاقی سیاسی و انتخاباتی خواند.

به گزارش انتخاب، حسین مظفر رئیس ستاد انتخابات ائتلاف سه‌گانه اصول‌گرایان در گفت‌وگو با تسنیم و در پاسخ به این سؤال که برخی شایعه کرده‌اند که از هم‌اکنون یکی از اعضای ائتلاف سه‌گانه به‌عنوان کاندیدای نهایی ائتلاف مشخص شده ولی قرار است بعد از عید نام این فرد اعلام شود، تأکید کرد: همان‌طور که قبلاً نیز بارها اعلام شده است، تلاش اعضای ائتلاف سه‌گانه اصول‌گرایان این است که در نهایت فردی که شایستگی بیشتر و همچنین قدرت جذب آرای بیشتری داشته باشد از بین خودشان یا از بیرون ائتلاف، انتخاب و به مردم معرفی کنند و این موضوع نیز از طریق مکانیزمی صورت خواهد گرفت که مکانیزم سال آینده مشخص خواهد شد.

وی تأکید کرد: بر این اساس، هیچ قول و قراری حتی به‌صورت خصوصی بین اعضای این ائتلاف برای مشخص شدن گزینه نهایی از هم‌اکنون وجود نداشته و این شایعات، مسائل کذبی است که متأسفانه برای تخریب ائتلاف سه‌گانه توسط عده‌ای مطرح می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات ائتلاف سه‌گانه اصول‌گرایان افزود: به‌نظر می‌رسد با توجه به اعتبار ائتلاف سه‌گانه اصول‌گرایان و همچنین قدرت نفوذ آن در بین اقشار مختلف مردمی موجب شده است که عده‌ای احساس خطر کرده و متأسفانه با رفتارهای دور از اخلاق و آداب سیاسی، به تخریب ائتلاف روی بیاورند.
مظفر در پایان تأکید کرد: هرگونه اخبار رسمی از ائتلاف سه‌گانه اصول‌گرایان از طریق ستاد انتخابات این ائتلاف و یا 3 عضو آن اطلاع‌رسانی خواهد شد و شایعاتی که درباره این ائتلاف مطرح می‌شود، هیچ‌گونه اعتباری ندارد.
نظرات بینندگان