کد خبر: ۱۰۰۳۱۲
تاریخ انتشار: ۵۵ : ۱۸ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۱

حدادعادل: بحثی با پایداری ها نداشته‌ام

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان گفت: شایعه کنارکشیدن یکی از اعضای ائتلاف به نفع آیت‌الله هاشمی رفسنجانی خط اصلاح‌طلبان است، چرا که تشکیل ائتلاف آنها را نگران کرده و به دنبال تضعیف هستند.

غلامعلی حداد عادل عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص برخی اخبار مبنی بر  پیوستن کاندیداهای اصولگرا به این ائتلاف، گفت: هیچ کس تاکنون رسما از ما نخواسته به ائتلاف سه‌گانه بپیوند و ما نیز رسما از کسی دعوت نکرده‌ایم. 

وی افزود: البته باز هم اعلام می‌کنم که در ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان به روی همه کاندیداهای اصولگرا باز است.

عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود شما بین چند کاندیدای نهایی جبهه پایداری هستید، اظهار داشت: نه، اینگونه نیست و تنها این بحث‌ها گمانه‌زنی رسانه‌ای است و هیچ بحثی بین بنده و جبهه پایداری مطرح نبوده است. البته بنده با اعضای جبهه پایداری در مجلس نیز  ارتباط دوستانه‌ای دارم، اما مطالب اخیر مطرح شده تنها در حد رسانه‌ها بوده است. 

حداد عادل در خصوص مطرح شدن کنار کشیدن یکی از اعضای ائتلاف سه‌گانه به نفع آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: این بحث در خط‌های اصلاح‌طلبان است که توسط آنها دنبال می‌شود. 

وی تاکید کرد:  تشکیل ائتلاف سه‌گانه اصلاح‌طلبان را نگران کرده و آنها از هر کلمه یا جمله‌ای که ما می‌گوییم مطلبی درمی‌آورند تا به تضعیف ائتلاف سه‌گانه منجر شود.
نظرات بینندگان