کد خبر: ۱۰۰۳۴۰
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۲۲ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۱

قلعه نویی: بخاطر اینکه رابطه خوبی با مطبوعات ندارم لقب مافیا را به من دادند

قلعه‌نویی گفت: من ابتدا به مسئولان برگزاری مسابقه، سازمان لیگ، یگان ویژه و هیات فوتبال تبریک می‌گویم. یک تبریک هم به مظفری‌زاده به خاطر داوری خوبش می‌گویم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :  به گزارش خبرنگار انتخاب ورزشی، امیر قلعه نویی سرمربی تیم استقلال در نشست خبری بیان کرد: بازی خوبی بود، تا قبل از اینکه 10 نفره شویم خیلی خوب بودیم ولی پس از آن مجبور شدیم محتاطانه بازی کنیم.
وی ادامه داد: هنوز بازی های زیادی تا پایان لیگ مانده و زود است در مورد قهرمانی حرف بزنیم، ما از الان باید به فکر بازی با العین باشیم.
سرمربی استقلال گفت: سطح بازی امروز از لیگ بالاتر بود به هر حال این همه به خاطر شرایط خوب زمین و هوا به وجود آمد. تشکر اصلی‌ام را از بازیکنانم می‌کنم که مردانه بازی کردند ما 55 دقیقه 10 نفره مقابل تراکتور آماده بازی کردیم. حریف بسیار روان و خوب بازی کرد اما اگر ما 10 نفره نمی‌شدیم به گل‌های بیشتری دست می‌یافتیم. در کل بازی خوبی بود و هر دو تیم برنامه‌های تاکتیکی‌شان را پیاده کردند.قلعه‌نویی همچنین در ادامه نشست خبری نسبت به حرکت آرش برهانی که منجر به اخراجش شد انتقاد کرد و افزود: اشتباه بچگانه آرش برهانی باعث شد پس از اخراجش بقیه بازی را با استرس دنبال کنیم. ما سیستم را 4 – 4 – 1 کرده و لایه‌های دفاعی درست کردیم. همچنین نگرانی‌ام این است که خدا نکند ما به خاطر این حرکت بچگانه برهانی در بازی العین افت بدنی داشته باشیم.
قلعه‌نویی در مورد فحاشی هواداران استقلال به داور بازی گفت: من نشنیدم و جایی که شنیدیم گفتم این کار را نکنید. ما این موضوع را محکوم می‌کنیم و در این بازی سنگین گاهی اوقات احساسات غلبه می‌کند و اگر اتفاقی رخ داده از کسی که ناراحت است عذرخواهی کردیم.
وی در مورد اینکه برخی می گویند قلعه نویی مافیای فوتبال ایران است گفت: من به همراه استقلال اولین هایی بودیم که فوتبال پاک را به نمایش گذاشتیم!
وی تصریح کرد: همیشه این صحبت ها بوده است و تازگی ندارد، با توجه به اینکه من رابطه خوبی با مطبوعات ندارم این صحبت ها در مورد من عنوان می شود.
نظرات بینندگان