کد خبر: ۱۰۰۴۱۹
تاریخ انتشار: ۵۵ : ۰۹ - ۱۹ اسفند ۱۳۹۱

بازداشت مرد 2 زنه در پرونده مرگ مرموز همسر دومش

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مهر: مرد دو زنه همزمان با مرگ مرموز همسر دومش در پارک بازداشت شد.

هفته گذشته جسد زن جوانی در پارک جنگلی طرق در حوالی مشهد کشف شد. ماموران پس از حضور در محل با جسد این زن ناشناسی روبه رو شدند که آثار کبودی بر روی گلویش مشخص بود.

در ادامه جسد برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. قاضی موحدی راد بازپرس جنایی مشهد همچنین به تیمی از ماموران ماموریت داد در مورد معمای مرگ مرموز زن جوان تحقیق کنند.

همزمان با کشف جسد خانواده زن جوانی با مراجعه به ماموران پلیس آگاهی از ناپدید شدن مرموز دخترشان خبر دادند. بررسی ها نشان داد جسد کشف شده در پارک جنگلی طرق متعلق به این زن است.

تحقیقات از خانواده این زن نشان داد او چندی قبل با مردی ازدواج کرده بود. این مرد قبل از این نیز یک بار ازدواج کرده بود و مقتول همسر دوم او بود. دی ماه امسال او به خاطر اختلافاتی که با همسرش داشت خانه را ترک کرده و نزد خانواده اش آمده بود. زن جوان آخرین بار نیز همراه همسرش دیده شده بود.

با کشف این سرنخ مرد دو زنه دستگیر و برای تحقیقات به دادسرا منتقل شد. او در جریان بازجویی ها با انکار قتل همسرش گفت : پدرزنم فوت کرده بود و من برای تسلیت نزد او رفته بودم. بعد هم از او جدا شدم.

با توجه به اظهارات متناقض همسر این زن بازپرس پرونده دستور بازداشت او را صادر کرد و متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.
نظرات بینندگان