arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۰۵۲۶
تاریخ انتشار: ۴۷ : ۲۰ - ۱۹ اسفند ۱۳۹۱

پنجعلی: اگر پرسپولیس از اول فصل با کادر ایرانی بسته می شد الان قهرمان بود

مدافع اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با حضور کادر فنی ایرانی معلوم شد پرسپولیس چه توانایی‌هایی دارد و آنها می‌توانند در جام حذفی و لیگ برنده باشند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب ورزشی، محمد پنجعلی اظهار کرد: اگر تیم پرسپولیس از ابتدای فصل اینطور عمل می کرد، الان قهرمان بود. تغییرات انجام شده در نیم فصل دوم به خوبی جواب داد اما در این مقطع نیز داوران با اشتباهات خود امتیازات زیادی را در حساس‌ترین بازی‌ها مثل دربی از پرسپولیس گرفتند که این مساله روی روند اضافه شدن پرسپولیس به صف مدعیان تاثیر نامطلوبی گذاشت و همه دیدند چه امتیازاتی از دست پرسپولیس خارج شد.

وی افزود: با حضور کادر ایرانی، توانایی های پرسپولیس معلوم شد و حالا این تیم می‌تواند هم در لیگ و هم در جام حذفی پیروز بازی‌ها باشد. پرسپولیس دو گام تا جام قهرمانی و حضور در آسیا فاصله دارد و از این نظر، بازی‌های حذفی هم مهم است اما فوتبال بالا و پائین زیادی دارد و پرسپولیس می‌تواند روی تک تک امتیازات باقی مانده در شش بازی فکر کند. پنجعلی درباره بازی فردا گفت: این بازی تقابل بین انگیزه‌های علی دایی با روند رو به رشد پرسپولیس است و علی دایی همیشه برای پرسپولیس انگیزه‌های خاصی داشته است.

نظرات بینندگان