کد خبر: ۱۰۰۶۲۵
تاریخ انتشار: ۴۰ : ۱۰ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۱

ماجدی: تمام این حواشی زیر سر مدیرعامل تراکتورسازی است

سرپرست استقلال گفت: «همه این حواشی زیر سر مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی است که با جوی که قبل از بازی راه انداخت حساسیت ها را افزایش داد.»
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
میرشاد ماجدی درباره آرای کمیته انضباطی برای بازی تراکتور و استقلال اظهار داشت: «محرومیت تماشاگر باعث نمی شود که هواداران دیگر شعار ندهند. باید فرهنگ سازی کنند. هواداران تراکتور فحاشی کرده اند و هواداران ما خواسته اند جوابشان را بدهند و چنین اتفاقاتی افتاده است.»
 
به گزارش انتخاب ورزشی، وی ادامه داد: «در تمام دنیا هواداران را جذب می کنند اما ما آنها را از فوتبال فراری می دهیم. همه هم سعی کردند که چنین اتفاقاتی نیفتد اما به هر حال موفق نبودیم و رخ داده است. راهش این نیست. این را هم بگویم همه این حواشی زیر سر مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی است که با جوی که قبل از بازی راه انداخت و موضوع 50 درصد را مطرح کرد حساسیت ها را افزایش داد.»
 

ماجدی در خاتمه گفت: «فاصله تنبیه تا تشویق چقدر است؟ چطور ما را محروم کرده اند و عدد زیادی جریمه بریده اند اما من و امیر قلعه نويي که تشویق شده ایم، فقط قدردانی می کنند؟ نباید مبلغی بدهند که کمک حال باشگاه باشد؟ بحث من ریالی نیست. می خواهم بگویم این فاصله زیاد است.»

نظرات بینندگان