arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۰۶۹۵
تاریخ انتشار: ۴۹ : ۲۰ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۱
به جای جار و جنجال به دنبال راهکارهای قانونی باشید

حسن‌زاده: تعصب جانبدارانه معاون حقوقی استقلال بر تفکر حقوقی غلبه کرده است

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: معاون حقوقی باشگاه استقلال بین دو نیمه بازی با تراکتور در مورد مظفری زاده هم دور از انصاف صحبت کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

اسماعیل حسن زاده در مورد رای صادره بازی تراکتورسازی و استقلال و محرومیت باشگاه استقلال از داشتن تماشاگر اظهار داشت: رای را که صادر کردیم طبق قانون بوده است ضمن اینکه در مورد محرومیت استقلال از بازی خانگی و انجام بازی بدون تماشاگر عمدا تاکید کرده‌ایم که باشگاه استقلال در اولین بازی که در لیگ برتر میزبان است باید بدون تماشاگر بازی کند.بنابراین این که برخی رسانه‌ها عنوان کرده‌اند کمیته انضباطی به سپاهان هدیه داده درست نیست زیرا محرومیت استقلال نه به بازی نفت می‌رسد و نه مربوط به جام حذفی در بازی با سپاهان است.استقلال در دیدار با گهر باید بدون تماشاگر بازی کند.

به گزارش انتخاب ورزشی به نقل از فارس، رئیس کمیته انضباطی تصریح کرد: در حاشیه محرومیت شخصی که برای سه بازیکن در نظر گرفته‌ایم نیز طبق قانون بوده است اما اگر برخی رسانه‌ها رای کمیته انضباطی را خوانده‌اند و قانون را هم می‌دانند بنابراین صحبتی هدف‌دار با شائبه و خلاف واقع انجام داده‌اند. اگر هم رای را نخوانده‌اند دور از انصاف نوشته‌اند آن هم در شش هفت برنامه تلویزیونی و همچنین در رسانه‌های نوشتاری در مورد این رای صحبت کرده‌ام، بنابراین این مسئله که کمیته انضباطی به سپاهان هدیه داده‌ است به هیچ عنوان درست نیست و مطلبی که اعلام کرده‌اند خلاف واقع است.

حسن زاده در مورد اعتراض بزرگی معاون حقوق باشگاه استقلال به رای کمیته انضباطی و اینکه عنوان کرده این کمیته رفتاری دو گانه دارد گفت: من نمی‌دانم بزرگی چه صحبت‌هایی انجام داده است اما ایشان اگر نماینده حقوقی باشگاه هستند باید با زبان حقوق صحبت‌هایشان را مطرح کنند و اگر فکر می‌کنند حقی از باشگاه ضایع شده راهکار قانونی آن را بلدند، پس بهتر است به جای مصاحبه اقدام قانونی کنند.

رئیس کمیته انضباطی تصریح کرد: آقای بزرگی در بین دو نیمه بازی استقلال و تراکتورسازی و در نمازخانه در مورد اخراج آرش برهانی و قضاوت سعید مظفری زاده صحبت‌هایی را با من انجام داد که دور از انصاف و واقعیت بود. ظاهرا تعصب جانبدارانه از باشگاه استقلال باعث شده که تعصب باشگاهی بر تفکر حقوقی غلبه کند.بزرگی یا هر مسئول باشگاه استقلال اگر مطالبی دارند می‌توانند از مجرای قانونی رسیدگی کنند، مسئول حقوقی یک باشگاه به نوعی همکار من است، زیرا ایشان هم در امور انضباطی فعالیت می‌کند، پس بهتر است که مانند یک فرد عادی مصاحبه نکند و هر اقدام قانونی که لازم می‌داند انجام دهد، این حق آنها است،بهتر است به جای جارو جنجال و مصاحبه یک حقوقدان به زبان حقوق صحبت کند، من بزرگی را دوست دارم و ایشان هم به ما لطف دارند اما گاهی به خاطر منافع باشگاه صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند که اشکالی هم ندارد.

نظرات بینندگان