کد خبر: ۱۰۰۸۱۰
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۱۷ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۱

انفجار یک خانه در شرق تهران قربانی گرفت

در جریان عملیات آتش نشانان مشخص شد افرادی در این زیرزمین زندگی می کردند که بلافاصله عملیات آواربرداری آغاز و پیکر جوان 21 ساله ای از زیر خروارها خاک خارج شد که امدادگران اورژانس پس از معاینه مرگ او را تایید کردند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سخنگوی سازمان آتش نشانی از انفجار خانه‌ای در تهرانپارس و مرگ جوانی 21 ساله در این حادثه خبر داد.

ساعت 2:21 بامداد امروز انفجار یک خانه در خیابان 214 تهرانپارس به سازمان آتش نشانی اعلام شد. بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 57 و نجات 10 خود را به محل حادثه رساندند. در بررسی های اولیه مشخص شد انفجار در زیرزمین یک خانه دوطبقه رخ داده است.

وی ادامه داد: در زیرزمین این خانه یک سوئیت 40 متری قرار داشت که به شدت منفجر شده بود. شدت انفجار به حدی بود که سه باب مغازه که در طبقه همکف این ساختمان قرار داشت به طور کامل تخریب، به سه دستگاه خودرو خسارت زیادی وارد و شیشه خانه های اطراف شکسته شد.

ملکی ادامه داد: در جریان عملیات آتش نشانان مشخص شد افرادی در این زیرزمین زندگی می کردند که بلافاصله عملیات آواربرداری آغاز و پیکر جوان 21 ساله ای از زیر خروارها خاک خارج شد که امدادگران اورژانس پس از معاینه مرگ او را تایید کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی افزود: عملیات آتش نشانان برای شناسایی افراد احتمالی دیگر ادامه یافت اما هیچ فرد دیگری در زیر آوار گرفتار نشده بود. سرانجام ساعت 5:29 عملیات آتش نشانان پایان یافت و آنان به ایستگاههای خود بازگشتند. علت این حادثه از سوی کارشناسان در دست بررسی می باشد.
نظرات بینندگان