کد خبر: ۱۰۰۸۴۸
تاریخ انتشار: ۲۶ : ۲۱ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۱

نیکزاد:خط پایانی دردولت احمدی‌نژاد نیست‌

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : فارس: وزیر راه و شهرسازی گفت: 85 هزار واحد مسکونی از 351 هزار و 112 واحد مسکن مهر ساخته شده در تهران از دهه فجر تا حالا افتتاح شده که 11 هزار و 700 واحد آن در شهرستان پاکدشت است.

علی نیکزاد ساعاتی پیش در آئین افتتاح پروژه مسکن مهر شهرستان پاکدشت در جمع خبرنگاران با اشاره به خدمات دولت نهم و دهم اظهار داشت: خوشبختانه دولت دهم در این مدت توانسته کارهای سخت و نشدنی انجام دهد و این نشان از دید عمیق و همت والای قوه مجریه دارد.

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر نقش موثر دولت در تمام عرصه‌ها و زمینه‌های اجتماعی تصریح کرد: به فضل خداوند متعال دولت شان نظام و انقلاب را حفظ کرده  ‌و توانسته با اتخاذ مواضع‌ درست و منطقی در خاورمیانه و سراسر جهان تاثیرگذار باشد.

وی در ادامه با اشاره به همراهی و کمک مردم در اجرای طرح‌های دولت به‌ ویژه هدفمندی یارانه‌ها عنوان کرد: به لطف حضرت حق 351 هزار و 112 واحد مسکونی از 85 هزار واحد مسکن مهر ساخته شده در تهران از دهه فجر تا حالا افتتاح شده‌ که 11 هزار و 700 واحد آن در شهرستان پاکدشت است.

نیکزاد در پایان خاطر نشان کرد: در دولت احمدی‌نژاد هر هدفی که رنگ و بوی اسلامی ـ ایرانی و ملی ـ مذهبی داشته باشد قابل دسترسی است و برای آن خط پایانی متصور نیست.
نظرات بینندگان