arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۰۸۵۰
تاریخ انتشار: ۴۱ : ۲۱ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۱

بازپرداخت وام مسکن مهر 20 ساله شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی ، علی نیکزاد که در حاشیه مراسم افتتاح تقاطع غیرهمسطح سپاه شهرستان شهریار سخن می گفت اظهار داشت: با توجه به پیگیری های لازم و درخواست های مکرر متقاضیان مسکن مهر با اجرای دستور رئیس جمهور مبلغ اقساط ماهیانه تسهیلات مسکن مهر با طولانی شدن زمان بازپرداخت کاهش می یابد.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: اجرای طرح مسکن مهر در بازگشت به فرمایشات امام خمینی (ره) بود ، ازسوی دیگر واگذاری تسهیلات قرض الحسنه ریشه در دین ما دارد و شعار دولت ، پیشرفت همراه با عدالت بوده است.

وی یادآور شد: بر اساس فرموده مقام معظم رهبری در ابتدای سال91 ده ها هزار خانه، مسکن و آزادراه ها و بزرگراه ها در کشور ساخته شده اند که اینها طلیعه دهه پیشرفت و عدالت است.

وی خاطرنشان کرد : وزارت راه و شهرسازی برای رسیدن به توسعه، زیرساخت حمل و نقل را در سراسر کشور گسترش خواهد داد.

امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی علاوه بر افتتاح 11 هزار و 700 واحد مسکن مهر در استان تهران تقاطع غیرهمسطح سپاه شهرستان شهریار همزمان با افزایش ظرفیت محور چیتگر – شهریار به بهره برداری رسید.

اداره کل راه و شهرسازی استان تهران به منظور روان سازی ترافیک و افزایش ایمنی برای هموطنان ساکن در شهریار و ملارد اقدام به طراحی پروژه افزایش ظرفیت محور چیتگر – شهریار کرد، که این افزایش ظرفیت همزمان با نصب سیستم روشنایی و نیوجرسی بود.

این پروژه با وجود معارضان متعدد از جمله دکل های تحت فشار قوی خط اصلی انتقال آب و مالکان خصوصی در ابتدای سال 91 با برنامه ریزی 24 ماهه آغاز شد، که با تلاش شبانه روزی و همکاری مدیران و مسئولان محلی 14 ماه زودتر از زمان پیش بینی شده به اتمام رسید.

در این پروژه 10 هزار و 270 متر و رمپ و لوپ، دو دهانه پل 35 متری، 1100 متر بزرگراه 8خطه و 880متر بزرگراه 6 خطه احداث شده است.هزینه تمام شده این پروژه شامل 7 میلیارد تومان عملیات اجرایی و 12 میلیارد تومان هزینه رفع معارضان بوده است.
نظرات بینندگان