arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۰۸۵۹
تاریخ انتشار: ۴۴ : ۲۲ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۱
بازی تراکتورسازی با الجیش قطر

اولیویرا: هدف تیم تراکتورسازی ارائه فوتبالی زیباست تا همه لذت ببرند

ساعت 11 روز دوشنبه در هتل لاسیگال دوحه کنفرانس خبری پیش از بازی تیم های تراکتورسازی تبریز و الجیش قطر برگزار شد و تونی اولیویرا و مرتضی اسدی کاپیتان تیم تراکتورسازی با حضور در این جلسه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب ورزشی، سرمربی پرتعالی تیم تراکتورسازی تبریز در خصوص بازی فردا گفت : بازی سختی را پیش رو داریم چون تیم الجیش بازیکنان خارجی و بومی بسیار خوبی دارد و این کار را برای ما سخت می کند گرچه تراکتورسازی اولین بار است که لیگ آسیا را تجربه می کند، ولی ما برای کسب نتیجه و تداوم صدرنشینی در گروه خود به قطر آمده ایم . اولیویرا در ادمه اظهار کرد: هدف تیم تراکتورسازی ارائه فوتبالی زیباست، تا همه از فوتبال لذت ببرند ، فوتبال تنها یک رقابت ورزشی و مسابقه نیست بلکه بهانه ای است برای ارتباط مردم با یکدیگر .
وی در ارتباط با نداشتن  هواداران در این بازی گفت:می دانیم که در این بازی هوادارنمان کنارمان نخواهند بود و باید بدون آنها بازی کنیم ولی ایمان داریم قلب آنها با ماست و ما به عشق هواداران بازی خواهیم کرد.اسدی کاپیتان تیم تراکتورسازی تبریز هم در خصوص بازی فردا گفت بازی روز سه شنبه برای تراکتورسازی اهمیت بسیار بالایی دارد و ما هم برای کسب هرسه امتیاز این بازی به اینجا آمده ایم چراکه با کسب هر سه امتیاز این بازی کار ما برای صعود به مرحله بعد بسیار آسان می شود

نظرات بینندگان