کد خبر: ۱۰۰۸۷۳
تاریخ انتشار: ۲۵ : ۰۹ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۱

فروش ۴۸۰ میلیونی هدایای رئیس جمهور

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : فارس: در دومین مرحله از فروش هدایای رئیس جمهور ۹ قلم از هدایای رئیس جمهوری به ارزش ۴۸۰ میلیون تومان فروخته شد.

دومین مرحله فروش خیریه هدایای رئیس جمهوری با حضور حسین بدخشان، معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور و جمعی از خیرین و نیکوکاران در کاخ سعدآباد سالن حافظیه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم بدخشان، معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به برگزاری مرحله نخست فروش هدایای رئیس جمهور به نفع مددجویان و معلولان بهزیستی اظهار داشت: نخستین مرحله از این حراج در اواخر سال 90 برگزار شد که 22 قلم از هدایای رئیس جمهور فروخته شد.

وی تصریح کرد: 22 قلم هدایای رئیس جمهور در سال 90 به ارزش 430 میلیون تومان فروخته شده و عواید حاصل از آن در بخش تأمین سهم آورده معلولان و مددجویان در حوزه مسکن هزینه شد.

بدخشان ادامه داد: دومین مرحله از فروش هدایای رئیس جمهور در حالی امروز برگزار می‌شود که بنا داریم پس از جمع‌بندی و جمع‌آوری عواید حاضر از فروش هدایا 100 واحد دیگر در استان‌های مختلف برای مددجویان و معلولان بسازیم.

معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد:‌ در دومین مرحله از فروش خیریه هدایای رئیس جمهوری قرار است 15 قلم دیگر از این هدایا به فروش گذاشته شود.

به گزارش فارس، پس از اتمام صبحت‌های معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور کارشناسان حاضر در مراسم به حراج و فروش هدایای رئیس جمهور اقدام کردند که در ابتدا یک خودنویس به حراج گذاشته شد که در نهایت این خودنویس به مبلغ یک میلیون و 350 هزار تومان فروخته شد.

پس از فروش خودنویس، ساعت مردانه سوئیسی وی نیز به حراج گذاشته شد که قیمت پایه این ساعت 800 هزار تومان اعلام شد که یکی از خیرین آن را به مبلغ 4 میلیون تومان خریداری کرد.

در ادامه یک سرویس گردنبند و گوشواره به حراج گذاشته شد که در نهایت این سرویس نیز به مبلغ 5 میلیون و 200 هزار تومان توسط یک نیکوکار خریداری شد.

سرویس بعدی که در دومین مرحله از فروش هدایای رئیس جمهور به حراج گذاشته شد سرویسی بود که توسط رئیس کل ستاد نیروهای مسلح قطر به رئیس جمهوری اهدا شده بود که این سرویس نیز با قیمت 20 میلیون تومان شروع و در نهایت به مبلغ 48 میلیون تومان فروخته شد.

در ادامه فروش هدایای رئیس جمهور نوبت به دستبند کشور مالزی رسید که در نهایت نیز این دستبند توسط یک نیکوکار به مبلغ 11 میلیون و 300 هزار تومان خریداری شد.

به گزارش فارس در ادامه این حراج یک سرویس گرانبها به حراج گذاشته شد که قیمت پایه آن 15 میلیون تومان بود که یک نیکوکار آن را به مبلغ 85 میلیون تومان خریداری کرد.

خودنویس هدیه دیگر رئیس جمهور بود که در این مراسم به حراج گذاشته شد که در نهایت این خودنویس نیز به مبلغ 57 میلیون و 500 هزار تومان فروخته شد.

سرویس زمرد بسیار سنگین هدیه‌ای بود که در مراسم امروز به قیمت بسیار بالایی فروخته شد. این سرویس بسیار زیبا توسط یکی از خیرین به مبلغ 220 میلیون تومان خریدار شد.

آخرین هدیه‌ای که از سوی رئیس جمهور به سازمان بهزیستی داده شده بود و در دومین مرحله فروش هدایای رئیس جمهور به حراج گذاشته شده بود مربوط به یک ساعت مردانه بود که این ساعت نیز به مبلغ 43 میلیون تومان خریداری شد.

به گزارش فارس در دومین مرحله از فروش هدایای رئیس جمهور 9 قلم از هدایا به حراج گذاشته شد که در نهایت این هدایا به ارزش 480 میلیون تومان به خیرین فروخته شد
نظرات بینندگان