کد خبر: ۱۰۰۹۹۵
تاریخ انتشار: ۳۵ : ۱۵ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۱

گپ و گفت‌ احمدی‌نژاد و 2 اصلاح طلب مشهور

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
در حالی آخرین جلسه شورای شهر تهران در سال 92 برگزار شد که این جلسه نیز مانند جلسات گذشته شورا دارای حواشی جالبی بود که از جمله می‌توان به گپ و گفت‌و‌گوی احمدی‌نژاد، ابتکار و نجفی اشاره کرد.

به گزارش انتخاب به نقل از فارس، پانصد و سی و ششمین جلسه شورای شهر تهران در سال 91 در حالی برگزار شد که در جلسه امروز از 15 عضو شورای شهر 13 نفر حضور داشتند.

پروین احمدی‌نژاد، حمزه شکیب، مهدی چمران، هادی ساعی، معصومه آباد، محمدعلی نجفی، حسن بیادی، مرتضی طلایی، علیرضا دبیر، معصومه ابتکار، حبیب کاشانی و احمد مسجد جامعی از حاضرین و خسرو دانشجو و رسول خادم از غایبین آخرین جلسه شورای شهر در سال 91 بودند.

جلسه امروز راس ساعت 9:20 و با تلاوت حسن بیادی نایب رئیس شورای شهر تهران آغاز شد.

پس از تلاوت آیات قرآن مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران آخرین جلسه شورای شهر را آغاز که در ادامه به سالگرد بزرگداشت سید احمد خمینی فرزند فداکار حضرت امام و همچنین تأسیس بنیاد شهید اشاره کرد.

در جلسه امروز تعدادی از اعضای شورای شهر از جمله حمزه شکیب، عباس شیبانی، معصومه ابتکار به اجرای ناقص طرح تفصیلی اشاره کردند و این در حالی بود که بیش از یک ساعت و 30 دقیقه وقت جلسه امروز به این موضوع اختصاص داده شد.

در ادامه جلسه دو دیگر عضو شورای شهر علیرضا دبیر و مرتضی طلایی نیز مطالبی را در خصوص طرح تفصیلی اشاره کردند که در مطالبشان تأکید داشتند که مدیریت شهری در اجرای طرح تفصیلی قانونی عمل کرده است.

مسجد جامعی که در جلسات اخیر با چند دقیقه تأخیر حضور داشته‌ است در این جلسه نیز تأخیر چند دقیقه‌ای داشت که به محض ورود وی مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران خطاب به حسن بیادی گفت: آقای بیادی صلوات یادتون نره.

در حالی آخرین جلسه شورای شهر تهران برگزار شد که این جلسه با گپ و گفت‌وگوی معصومه ابتکار، پروین احمدی‌نژاد و محمد علی نجفی همراه بود و این در حالی بود که در جلسات گذشته این سه عضو شورای شهر با هم کمتر گپ و گفت وگو می‌کردند.

در جلسه امروز 5 موضوع در دستور کاری شورا قرار داشت که در نهایت یک فوریت لایحه اصلاحیه مصوب مجوز تخصیص و چگونگی اخذ مطالبات شهرداری تهران ( نحوه توسعه و گسترش عملکرد مراکز معاینه فنی و بهبود وضعیت هوای تهران) به رای گذاشته شد که در نهایت اعضای شورا به آن رأی مثبت دادند.

بررسی لایحه (اخذ مجوز مشارکت و سرمایه‌گذاری در تأمین و اجرای تأسیسات آب شرب و خام و (شبکه مخازن) و مورد نیاز مناطق و نیز اجرای تأسیسات فاضلاب (شبکه و تصفیه خانه) محدوده منطقه 22) در دستور کار اعضای شورا قرار گرفت که در نهایت اعضای شورا به این لایحه نیز رأی مثبت دادند.
نظرات بینندگان