کد خبر: ۱۰۱۰۲۳
تاریخ انتشار: ۱۰ : ۱۹ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۱

سردار نقدی: کار خانم اوباما خیلی عالی بود / اهدای جایزه به میشل

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: کار خانم اوباما خیلی عالی بود و اگر صدها میلیارد خرج می کردیم که اینطور با وضوح سرسپردگی سینمای آمریکا و جایزه اسکار به کاخ سفید را به دنیا نشان دهیم نمی توانستیم.

به گزارش انتخاب به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، نشست نهایی ستاد جشنواره سرزمین نور سال 91 در محل ستاد سازمان بسیج مستضعفین تشکیل شد. در این نشست مقرر شد زمان برگزاری اجلاس‌های این جشنواره مردمی در نوروز هر سال تثبیت شود و مکان آن من‌بعد مناطق عملیاتی و در جوار زیارتگاه‌های دفاع مقدس باشد.

همچنین تصویب شد جشنواره امسال از اول فروردین سال 92 در خرمشهر برگزار و افتتاحیه آن نوروز امسال در محل قدمگاه امام رضا علیه السلام واقع در منطقه‌ای بین خرمشهر و آبادان باشد و جشنواره با حضور هنرمندان در میان راهیان نور در محل زیارتگاه‌های دفاع مقدس ادامه یابد و افتتاحیه جشنواره در روزهای 8 و 9 و10 فروردین 92 در خرمشهر برگزار شود.

در این نشست سردار نقدی رئیس ستاد جشنواره ضمن تاکید بر استفاده از ظرفیت های عظیم این جشنواره مردمی برای رساندن پیام شهدا به نسل‌های آینده اظهار داشت: امروز دشمن از همه توان خود برای مقابله با فرهنگ و ارزش های انقلاب اسلامی استفاده می‌کند. جشنواره ای مانند اسکار چند سال است که صریحاً به ابزاری برای کوبیدن ایران و اسلام تبدیل شده است و ما هم باید از حضور گسترده مردم در این جشنواره برای جریان سازی مثبت و ارزشی استفاده کنیم و از ارزشهایمان جانانه دفاع کنیم.

نقدی تصریح کرد: البته کار خانم اوباما خیلی عالی بود و اگر صدها میلیارد خرج می‌کردیم که اینطور با وضوح سرسپردگی سینمای هالیوود و جایزه اسکار را به کاخ سفید برای مردم دنیا ثابت کنیم نمی‌توانستیم چرا که آنها انکار می‌کردند و ژست استقلال طلبانه می‌گرفتند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: سالانه میلیون ها نفر به زیارتگاه های دفاع مقدس مشرف می شوند و هزاران اثر هنری و فرهنگی توسط زائران راهیان نور تولید می شود و این جشنواره مردمی بی نظیر محل مهمی برای جهانی کردن پیام شهدا با ظرفیت هنر مردمی است.

در پایان این نشست مصوب شد در جشنواره مردمی فرهنگی هنری امسال با توجه به نقش خانم اوباما در کمک به ارتقاء بصیرت جهانی و افشای رسمی سرسپردگی سینمای آمریکا و هالیوود به کاخ سفید و اثبات عینی سیاسی بودن جایزه اسکار و فقدان ارزش هنری آن، جایزه ویژه این جشنواره به خانم اوباما داده شود.

در این جشنواره قرار است از آقای سلحشور کارگردان برجسته و هنرمند فیلم های دفاع مقدس و دست اندرکاران جشنواره مردمی فیلم عمار تجلیل شود.

این جشنواره هر ساله برای رقابت بین آثار هنری زائران راهیان نور در هفت رشته هنری برگزار می شود و زائران راهیان نور برداشت های خود از منطقه و شهدا را در قالب فیلم، عکس، شعر، داستان، خاطره و فیلم نامه ارائه می کنند.

نشانی اینترنتی دبیرخانه جشنواره www.rahavard.koolebar.ir و شماره دبیرخانه برای دریافت آثار 35949831-021 به نشانی صندوق پستی 1967-15815 است.
نظرات بینندگان