arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۱۰۳۲
تاریخ انتشار: ۴۶ : ۱۷ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۱
از شانس من است که این همه مشکل مالی داریم

قلعه‌نویی: رویم نمی‌شود در چشم بازیکنانم نگاه کنم/ مشکلات زیاد داریم اما العین را می‌بریم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: رویم نمی‌شود در چشم بازیکنانم نگاه کنم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی با العین اظهار داشت: اعتقاد من این است که العین در دو سه سال گذشته یکی از بهترین تیم های عربی است. انها قهرمان لیگ امارات شده اند و در بازی اول هم برنده شده اند. چه در ساختار حمله و چه در دفاع منظم هستند ولی ما استقلال هستیم و هفته به هفته بهتر می شویم. در اولین بازی یکی از مسابقات خوب را انجام دادیم اما به دلیل اشتباه فردی نتیجه را از دست دادیم اما در بازی دوم توقع داریم هوادارانمان مثل بازی با تراکتورسازی حضوری پرشور داشته باشند و به پشتوانه آنها ۳ امتیاز را بگیریم.

به گزارش انتخاب ورزشی، وی افزود: انها هافبک ها و مهاجمان خوبی دارند اما اگر ما قدرت تاکتیکی را دیکته کنیم به هدف خود می رسیم و اگر این بازی را ببریم ۵۰ درصد راه را طی می کنیم.

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که رحمتی و حیدری به این بازی می رسند یا خیر گفت: جا دارد از تیم پزشکی تشکر کنم چون واقعا امسال کادر پزشکی قوی داریم و با توجه به اینکه خودم هم مریض بودم روزی سه بار با نوروزی صحبت کردیم و فکر می کنم رحمتی مشکلی نداشته باشد و حیدری تست نهایی را امروز می دهد البته برای ما مهمتر از بازی سلامت حیدری است و حتی به دکترها گفتم اگر حضور او ۵۰ درصد باشد از او استفاده نمی کنیم اما من ۸۰ درصد بعید می دانم که به این بازی برسد. اخراج در بازی گذشته نیز باعث شد به تیم ما فشار وارد شود و به دو سه بازیکن مثل جباری و بقیه فشار آمد که جا دارد از آنها تشکر کنم و امیدوارم همان شادابی گذشته را داشته باشیم.

وی در خصوص خط حمله العین امارات گفت: ما هم اعتقاد داریم آنها مهاجمان خوبی دارند و اگر بتوانیم هافبک های آنها را از کار بیندازیم کارآیی خط حمله العین کمتر می شود.

سرمربی استقلال در ارتباط با اینکه استقلال باید در سه جام بازی کند و آیا تمرکز شما روی لیگ قهرمانان آسیا است یا خیر گفت: ما یکسری اهداف برای خودمان ترسیم کردیم که یکی از آنها لیگ قهرمانان آسیا است و خوشبختانه دیدید در بازی با صبا ۵ بازیکن ما نبودند اما جایگزین ها خوب عمل کردند همان قدر که لیگ برای ما مهم است بقیه جام ها هم مهم است و حضور پر قدرت در این سه جام مهم است.

سرمربی تیم استقلال اعلام کرد: در ابتدا باید از بازیکنانم تشکر کنم که در سه جبهه می جنگند و خیلی از زمان ها رویم نمی شود در چشم انها نگاه کنم. وقتی کنار خط ایستاده ام و می بینم که مردانه تلاش می کنند تاسف می‌خورم که چرا از آنها قدردانی نمی شود ودوم اینکه از هواداران می خواهم مثل بازی با تراکتورسازی از ما حمایت کنند چون ۵۰ دقیقه ۱۰ نفره بازی کردیم و به امید خدا در آستانه سال جدید به هوادارانمان عیدی بدهیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار الجزیره مبنی بر اینکه گفته می شود شما فقط در لیگ نتیجه می گیرید و در آسیا موفق نیستید، گفت: یکسری از دوستان قلعه نویی را خیلی دوست دارند و از این مطالب زیاد می نویسند. زمانی که در سپاهان بودیم در ۷ بازی ۱۷ گل زدیم وتمام غول های آسیا را بردیم. براگا را بهتر از من می شناسید. تیم او را شکست دادیم و مقابل بنیادکار ۵۰ دقیقه ۱۰ نفره بازی کردیم. در ایران نخبه کشی زیاد به وجود می آید و قلم به دستانی هستند که این صحبت ها را می نویسند.

قلعه نویی ادامه داد: در لیگ ۹۰ درصد بازی ها را انجام دادیم و پولی به بازیکنان نداده ایم. البته زمین های ما هم کیفیت ندارد ولی با این حال بازیکنان من سربازهای خوبی برای استقلال هستند این شرایط را نگفتم که بهانه بیاورم. می دانم که برای پیراهنشان غیرت دارند. همیشه مشکلات مالی بوده اما نه به این شدت.این هم از شانس قلعه نویی بوده که امیدوارم به کمک اهل بیت و خدا به موفقیت برسیم.
نظرات بینندگان