arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۱۰۵۱
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۲۱ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۱

سریع‌ترین گوشی هوشمند جهان در راه است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
تنها چند روز تا آغاز پیشرفته‌ترین گوشی هوشمند اندرویدی جهان یعنی Galaxy S IV سامسونگ باقی مانده است و همه کاربران و کارشناسان منتظر عرضه چنین محصولی هستند.

اما باید توجه داشت که در این روزها فقط محصول یاد شده وارد بازار نمی‌شود و کاربران خبر از عرضه محصول دیگری داده‌اند که می‌تواند سریع‌ترین گوشی هوشمند جهان باشد.

به گزارش فارس به نقل از اندرویدآتوریتی، شرکت سامسونگ از مدتی قبل اعلام کرد که شاهکار خود در دنیای گوشی‌های هوشمند یعنی  Galaxy S IV را در تاریخ 14 مارس طی مراسمی در نیویورک آمریکا معرفی می‌کند اما شرکت Xolo قصد دارد در همان روز توجه رسانه‌ها را به‌خود جلب کند و محصولی را با نام "سریع‌ترین گوشی هوشمند جهان مجهز به پردازنده اینتل" به دست کاربران برساند.

شرکت Xolo اعلام کرده است که در تاریخ 14 مارس از سریع‌ترین گوشی هوشمند جهان رونمایی می‌کند و قصد رقابت باGalaxy S IV سامسونگ را دارد.

گوشی هوشمند جدید Xolo مانند Galaxy S IV سامسونگ به سیستم‌عامل اندروید مجهز شده و برخلاف دیگر گوشی‌های موجود در بازار از پردازنده شرکت اینتل استفاده می‌کند. هنوز مشخصات این محصول به طور دقیق اعلام نشده و شرکت سازنده فقط از این محصول با نام سریع‌ترین گوشی هوشمند جهان یاد می‌کند.
نظرات بینندگان