کد خبر: ۱۰۱۰۷۳
تاریخ انتشار: ۰۴ : ۲۳ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۱

رای کمیته انضباطی در مورد مسابقه پتروشیمی و مهرام اعلام شد

کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال صبح امروز تشکیل جلسه داد و به بررسی اتفاقات پیش آمده در مسابقه تیمهای مهرام تهران و پتروشیمی بندر امام پرداخت
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : به گزارش انتخاب ورزشی، این جلسه که با حضور نمایندگان وزارت ورزش و جوانان ، اعضای کمیته انضباطی ، ناظر مسابقه ، اولیاءزاده داور مسابقه و آقایان ایزدپناه، صمدزاده و آرزومندی از باشگاه مهرام برگزار شد  تصمیمات ذیل اتخاذ گردید :
 
 1- آقای علی آرزومندیان به جهت ضرب منتهی به جرح به یک سال محرومیت از شرکت در مسابقات تحت هر عنوان و پرداخت مبلغ پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی تنبیه شده است. با توجه به رو به اتمام بودن مسابقات مابقی محرومیت وی در فصل آتی مسابقات محاسبه می گردد.
 
 
2- آقای حمیدرضا صمد زاده سرپرست تیم مهرام به جهت نحوه اعتراض به میز داوران پس از اتمام مسابقه و همچنین عدم کنترل آقای آرزومندیان که منجر به ورود ضرب منتهی به جرح داور مسابقه گردیده که چنین اعمال و رفتاری تاکنون بی سابقه بوده است. کمیته انضباطی آقای صمدزاده را به پرداخت مبلغ بیست میلیون ریال جریمه نقدی تنبیه نموده است.
 
 
3- در مورد تیم بسکتبال ماهشهر با توجه به عدم توانائی کنترل و تخلف تماشاچیان در دو بازی تهران و چنانچه نیاز به مسابقه پنجم باشد کلیه مسابقات تیم مذکور تا اطلاع ثانوی بدون حضور تماشاچی انجام می گردد. حضور تماشاچیان در مسابقات فصل آتی منوط به تصمیم مجدد کمیته انضباطی خواهد بود. باشگاه پتروشیمی ماهشهر به جهت عدم ایفای تعهدات خود در حفظ آرامش محیط مسابقه و ورود تماشاچیان بیش از تعداد توافق طرفین ، به پرداخت دویست میلیون ریال جریمه  نقدی نیز تنبیه گردیده است.
نظرات بینندگان