arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۱۱۸۱
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۱۳ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۱

محسن رضايي: موسوی و کروبی را عمله آمریکا می‌دانم

محسن رضایی فضای انتخاباتی سال آینده را متفاوت از سالهای 84 و 88 دانست و در خصوص رای آوری خود اظهار امیدواری کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام در «میز انتخابات» اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: موسوی و کروبی را عمله آمریکا می‌دانم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، اعضاي «میز انتخابات» اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل صبح امروز با محسن رضایی دیدار کردند و طي آن نقطه نظرات اعضای اتحادیه با محسن رضایی در میان گذاشته شد.
 
محسن رضایی در این جلسه در مورد رابطه خود با رهبری از تعبیر "ولایتی آزاده " استفاده کرد و گفت: "من ولایتی آزاده‌ام و مقام معظم رهبری در مورد بنده توصیفاتی دارند که شاید شبیه آن وجود نداشته باشد".
 
رضایی در این جلسه عرصه انتخابات را عرصه جهادی توصیف کرد و ابراز داشت که من به عنوان ریاست فکر نمی‌کنم بلکه این عرصه را عرصه جنگ و جهاد می‌دانم که باید وارد شد.
 
رضایی با اشاره به اهمیت‌های عرصه اقتصاد و فرهنگ، حضور در دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیه، مساجد و کارخانه‌ها را از اولویت‌های خود دانست.
 
وی در واکنش به سوالی در مورد رابطه خود با آیت لله هاشمی، جنس نقدهای خود به هاشمی را ایدئولوژیک و فکری عنوان کرد.
 
محسن رضایی فضای انتخاباتی سال آینده را متفاوت از سالهای 84 و 88 دانست و در خصوص رای آوری خود اظهار امیدواری کرد.
 
وی در خصوص نامه 9 دی خود به رهبر انقلاب در سال 88 اظهار داشت: هیچ گاه "حکمیت" منظورم نبود بلکه منظورم وحدت بین مردم بود.
 
رضایی در خصوص میرحسین موسوی و مهدی کروبی گفت: من آن دو را عمله آمریکا می‌دانم و در 25 بهمن 89 اعلام کردم اگر این دو نفر از مردم عذرخواهی نکنند مردم می‌توانند آنها را دستگیر کنند.
 
رضایی ادامه داد: شاید برخی بگویند چنین اظهارنظری دیرهنگام بوده است، اما هیچ کس موضعی مانند من در برابر سران فتنه نداشته است؛ اعتقاد دارم برای اثر بیشتر بایستی مواضعم در این باره را به موقع مطرح می‌کردم و زمانش وقتی بود که به دستگیری آنان منجر شد.
نظرات بینندگان