کد خبر: ۱۰۱۱۸۴
تاریخ انتشار: ۰۲ : ۱۴ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۱

احمدی نژاد: آقای یزدی را دوست دارم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ایسنا: رئیس جمهو ر در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این که در پی سفر شما به ونزوئلا مباحث حاشیه‌ای مطرح شد و آقای یزدی نیز در مورد این مباحث موضع‌گیری کردند نظر شما در مورد صحبت‌های اخیر آقای یزدی چیست؟ گفت: من آقای یزدی را دوست دارم.

محمود احمدی‌نژاد در حاشیه جلسه هیات دولت با بیان این مطلب، درباره سفر خود به اراک گفت: برای افتتاح چندین پروژه فردا (پنجشنبه)به اراک سفر خواهیم کرد.

وی همچنین در مورد حذف کشتی از مسابقات المپیک 2020 و مباحث مطرح شده در این زمینه تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم که کشتی از مسابقات المپیک حذف نشود و ما داریم در این ارتباط نامه‌ای می‌نویسیم و ان‌شاء الله آن را ارسال خواهیم کرد.

وی با تاکید بر این‌که کشتی جزء معدود ورزش‌هایی است که با روح المپیک سازگار است و پر از نشاط و قدرت بدنی، عمل سریع است در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که در سال 91 کشتی ما دچار حاشیه‌هایی بود بخصوص بعد از مسابقات جام جهانی تهران، گفت: ورزش ما از جمله کشتی روند خوبی داشته است و جوانان و مسئولان در این عرصه‌ی بانشاط در حال فعالیت هستند و روند پیشرفت روند خوبی بوده است.

رییس جمهور تاکید کرد: البته از نظر بودجه مقداری فشار بوده، اما علی‌رغم این فشارها حرکت ادامه داشته است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که سازمان حمایت از مصرف کنندگان با توجه به تاکیدی که شما داشتید، مصوبه شورای رقابت را پیگیری و عملیاتی نکرده است،اظهارداشت : دولت سیستم پیگیری دارد و این مسائل را پیگیری می‌کند.

وی همچنین در مورد برخی از مباحث در ارتباط با بودجه گفت: ما بودجه را اجرا می‌کنیم و در واقع قانون را اجرا می‌کنیم.

احمدی‌نژاد همچنین در پاسخ به سوالی در مورد بحث تحریم‌های علیه ایران، یادآورشد: ملت ایران همیشه پیروز و عظیم بوده و حرکت ملت ایران رو به پیشرفت است.

وی با اشاره به سابقه چند هزار ساله‌ی ایران،تاکید کرد: ایران از تمام موانع عبور می‌کند.

رییس جمهور در پاسخ به این سوال که چه خبری برای مردم دارید؟ گفت: چه خبر بهتر و زیباتر از این که بهار دارد می‌رسد، دوران غم و غصه می‌رود و ان‌شاء‌الله سال آینده برای تمام ملت سالی پر از خوبی و موفقیت باشد.

احمدی‌نژاد در ادامه خطاب به خبرنگاران حاضر و ملت ایران گفت: ان شاء الله همیشه شاد باشید و در زندگی موفق باشید.

وی تصریح کرد: سال آینده سالی بسیار عالی و پرافتخار خواهد بود.
نظرات بینندگان