کد خبر: ۱۰۱۲۸۲
تاریخ انتشار: ۲۳ : ۰۱ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۱
مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا

برد غمناک آرسنال در برابر بایرن مونیخ/صعود مالاگا در خانه با شکست پورتو

با وجود اینکه بایرن مونیخ بعد از 23 بازی اولین شکستش را تجربه کرد اما در نهایت به لطف گل زده بیشتر در خانه حریف به مرحله یک جهارم صعود کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب ورزشی، در ادامه دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و در مهم‌ترین مسابقه تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان که در بازی رفت در ورزشگاه امارات برابر میزبان خود آرسنال به پیروزی 3 بر یک رسیده بود، در ورزشگاه آلیانس آره‌نا میزبان توپچی‌ها بود.
دقیقه 3 تئوولکات در محوطه جریمه بایرن در یک همکاری تیمی توپ را به دهانه دروازه پاس داد و ژیرو آن را به راحتی تبدیل به گل اول کرد.
دقیقه 9 گوستاوو بازیکن بایرن مونیخ توپی را که از کرنر برای او ارسال شده بود را با یک ضربه محکم همراه کرد که از بالای دروازه آرسنال به بیرون رفت.
دقیقه 29 آرین روبن حمله ایی را در گوشه محوطه جریمه ترتیب داد که شوت سرکش او بعد از برخورد به پای مدافع آرسنال به مولر رسید و در ادامه ضربه محکم مولر به کنار دروازه برخورد کرد.
دقیقه 46 شوت سنگین روبن از پشت محوطه جریمه  آرسنال با برخورد به پای مدافعین به شکل خطرناکی به کرنر رفت.
دقیقه 48 شوت محکم تامی کروز بطور مماس با تیر عمودی دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 57 مولر از پشت محوطه جریمه آرسنال با یک شوت زمینی دروازه آرسنال را به خطر انداخت که دروازه بان مهار کرد.
دقیقه 63 شوت فنی گوستاوو با فاصله میلی متری از کنار تیر دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 67 آرین روبن در یک موقعیت تک به تک با دروازه بان آرسنال شوت محکمی زد که فابیانسکی دروازه بان آرسنال توپ را به کرنر فرستاد.
دقیقه 78 ژروینیو بازیکن آرسنال با یک و دو کردن با کاسارولا موقعیت جدی را بر روی دروازه  بایرن  خلق می کند که ضربه ژروینیو به شکل بسیار خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 81 مولر در گوشه محوطه شش قدم شوت بسیار سنگینی  زد و فابیانسکی دروازه بان آرسنال به خوبی توپ را دفع کرد.
دقیقه 85 کوچلینی مدافع آرسنال از ارسال ضربه کرنر استفاده کرد و با یک ضربه سر توپ را وارد دروازه بایرن کرد تا بازی از حساسیت خاصی برخوردار شود.
در مجموع دو تیم در دیدار رفت و برگشت به تساوی 3-3 رسیدند اما بایرن مونیخ به لطف گل زده بیشتر در خانه حریف از این مرحله صعود کرد.
در بازی دیگر این مرحله تیم فوتبال مالاگا در حالی در ورزشگاه خانگی خود روزالدا میزبان پورتو بود که بازی رفت این دو تیم در پرتغال با نتیجه یک بر صفر به سود پورتو خاتمه یافته بود.
نیمه اول این مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود مالاگا به پایان رسید. تک گل این نیمه توسط ایسکو در دقیقه 43 به ثمر رسید.
در نیمه دوم و در دقیقه 49 دفور از پورتو اخراج شد تا مشکلات این تیم در این بازی حساس دوچندان شود.
در بازی دیگر نیز تیم فوتبال مالاگا در حالی در ورزشگاه خانگی خود روزالدا میزبان پورتو بود که بازی رفت این دو تیم در پرتغال با نتیجه یک بر صفر به سود پورتو خاتمه یافته بود.
نیمه اول این مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود مالاگا به پایان رسید. تک گل این نیمه توسط ایسکو در دقیقه 43 به ثمر رسید.
در نیمه دوم و در دقیقه 49 دفور از پورتو اخراج شد تا مشکلات این تیم در این بازی حساس دوچندان شود.
در نهایت نیز مالاگا با نتیجه 2 بر صفر پورتو را شکست داد تا در مجموع 2 دیدار رفت و برگشت با نتیجه 2 بر یک به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.


نظرات بینندگان