arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۱۳۷۲
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۸ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۱

گلایه محسن رضایی از خبرسازی های هدفمند: درباره فتنه 88 هیچ مصاحبه ای نداشته ام

روز گذشته به نقل از محسن رضایی در رسانه ها آمده بود: موسوی و کروبی را عمله آمریکا می‌دانم
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع خبرنگاران استان گیلان در شهر رشت از نحوه انعکاس برخی از اخبار مربوط به خود در رسانه های کشوری گلایه کرد و گفت : از برخی خبرسازی های سیاسی و هدفمند که نسبت به من صورت می گیرد من تعجب می کنم و سوال این است که منظور و هدف کسانی که اخبار و موضع گیری چند سال پیش را در شرایط امروز مطرح می کنند چیست؟ وی افزود: من نسبت به فتنه سال 88 هیچ مصاحبه و گفتگوی قابل انتشار جدیدی نداشتم.

روز گذشته به نقل از محسن رضایی در رسانه ها آمده بود: موسوی و کروبی را عمله آمریکا می‌دانم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه سفر به گیلان با حضور در بیت آیت الله حاج صادق احسان بخش ، یاد و خاطره نماینده فقید ولی فقیه در گیلان را گرامی داشت.

دکتر رضایی در ادامه با حضور در مسجد انقلاب رشت ، درباره وضعیت اقتصادی کشور و تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران را تبیین کرد و اظهار داشت : بیکاری و گرانی در جامعه با کارهای علمی، کارشناسانه و برنامه ریزی هدفمند رفع خواهد شد.

وی ادامه داد:  مردمی که توانسته‌ اند جنگ را مدیریت کنند می ‌توانند اقتصاد، صنعت و معیشت خود را نیز مدیریت کنند.

وی همچنین به بحث گرانی‌ ها در جامعه اشاره کرد و اظهارداشت: تنها 30 درصد از این گرانی ‌ها مربوط به تحریم‌ ها و 70 درصد به دلیل سوء مدیریت است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نباید بیشتر از این فشار روی مردم بیاید زیرا وقتی تورم با بیکاری جمع شود شاخص فلاکت به وجود می‌آید.

وی در ادامه پدیده بیکاری را یک معضل مهم جامعه دانست و افزود: مسئولان به جای شعار باید مشکل بیکاری را رفع کنند چرا که معیشت بدون کار معنا پیدا نخواهد کرد.

رضایی همچنین به مزیت های سرمایه گذاری گیلان اشاره کرد و اظهارداشت: این خطه از شمال ایران بستر های مناسبی برای جذب توریسم، توسعه کشاورزی، آبزی پروری و غیره دارد که باید در این زمینه ها برنامه های راهبردی تدوین و به مرحله اجرا درآید.

وی در ادامه با بیان اینکه پیروزی ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده صداقت بر قدرت و ثروت است، اظهارداشت: این انتخابات یک فرصت تاریخی برای کشور محسوب می شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه دولت آینده باید رفع مشکلات اقتصادی کشور را سرلوحه امور خود قرار دهد، افزود: نهادینه کردن خواسته‌ های مقام معظم رهبری در راستای تولید ملی و اقتصاد مقاومتی در کشور از دیگر اولویت هاست.

وی با اشاره به اینکه انتخابات آینده در زمینه‌های داخلی و خارجی از اهمیت بسیاری برخوردار است، اظهارداشت: داشتن طرح و برنامه های هدفمند و اصولی از الزامات ورود به این عرصه سرنوشت ساز است.

رضایی همچنین بیان داشت: با مدیریت خوب و کارآمد می توان تحریم های اقتصادی را تبدیل به یک فرصت بزرگ کرد یعنی نه تنها تحریم های اقتصادی را خنثی بلکه اقتصاد ایران را به شکوفایی رساند.

وی یادآورشد: هرچه مدیریت کشور به سمت  مدیریت کارآمد، متعهد و پاسخگو نزدیک شود، فشار تحریم ها روی زندگی مردم کمتر ومی تواند منجر به بهبود وضع زندگی مردم حتی بهتر از قبل تحریم ها شود.
نظرات بینندگان