کد خبر: ۱۰۱۴۶۰
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۰۸ - ۲۵ اسفند ۱۳۹۱

واکنش آقا تهرانی به دریافت یک تذکر: بنا ندارم مطالبی که تنها به من گفته شده را بگویم

مرتضی آقاتهرانی دبیر کل جبهه پایداری در واکنش به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا شما در خصوص اتفاقات روز 22 بهمن شهر قم تذکری دریافت کرده اید؟ گفت: شما چه کار داری! این موضوع سری بوده و جلسه علنی نبوده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
دبيرکل جبهه پايداري در واكنش به اين سوال که آیا در خصوص اتفاقات روز 22 بهمن شهر قم به شما تذکری داده شده است گفت: این موضوع سری بوده و جلسه علنی نبوده است.

مرتضی آقاتهرانی دبیر کل جبهه پایداری در واکنش به سئوال خبرنگار مهر  مبنی بر اینکه آیا شما در خصوص اتفاقات روز 22 بهمن شهر قم تذکری دریافت کرده اید؟ گفت: شما چه کار داری! این موضوع سری بوده و جلسه علنی نبوده است.

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا به شما توصیه شده است در خصوص حوادث 22 بهمن قم که در آن به صاحت مقدس حرم حضرت معصومه(س) اهانت شده و توهین هایی نیز به رئیس مجلس شورای اسلامی انجام گرفت موضع گیری کنید؟ گفت: من بنا ندارم مطلبی که تنها به من گفته اند را بگویم.

وی در واكنش به اين سوال كه پس با این جواب های شما به نظر مي رسد در این خصوص  تذکری دریافت کرده اید؟ گفت: در این مورد چيزي نمی گويم.


سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع راهپیمایان سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در حرم حضرت معصومه(س) به علت شعارهای جمعی از راهپیمایان ناتمام ماند.

نماینده مردم قم در مجلس در حالی سخنرانی خود را شروع کرد که شعارهای "بصیرت بصیرت" و برخی شعارهای دیگر این سخنرانی را با اختلال مواجه کرده بود.

سخنرانی لاریجانی در نهایت با شدت گرفتن شعارها و پرتاب اشیاء به سمت وی ناتمام ماند.

مقام معظم رهبری در دیدار با مردم آذر بایجان در خصوص اتفاقات روز 22 بهمن قم فرمودند: اين كارهائى كه در قم اتفاق افتاد، بنده با اينجور كارها مخالفم. آن كارهائى كه در مرقد امام اتفاق افتاد، بنده با اينجور كارها مخالفم. بارها به مسئولين و كسانى كه ميتوانند جلوى اين چيزها را بگيرند، تذكر داده‌ام. آن كسانى كه اين كارها را ميكنند، اگر واقعاً حزب‌اللّهى و مؤمنند، خب نكنند. مى‌بينيد كه تشخيص ما اين است كه اين كارها به ضرر كشور است، اين كارها به نفع نيست. با احساساتشان راه بيفتند اينجا، آنجا، عليه اين شعار بدهند، عليه آن شعار بدهند؛ اين شعاردادن‌ها كارى از پيش نميبرد.

پس از بررسی حوادث روز 22 بهمن قم در جلسه هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مقرر شد تا کمیته‌ای متشکل‌ از اعضای کمیسیون امنیت ملی این موضوع را به صورت دقیق‌تر مورد بررسی قرار دهند.

همچنین پس از بررسی های کمیته پیگیری حوادث قم  تعدادی از عوامل بر هم زننده سخنرانی رئیس مجلس بازداشت شدند و این کمیته قرار است بعداز جلسات متعددی که با مسولان و نهاد های مربوطه داشته است گزارش نهایی خود را به رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه کند.
نظرات بینندگان