کد خبر: ۱۰۱۴۷۸
تاریخ انتشار: ۱۴ : ۱۱ - ۲۵ اسفند ۱۳۹۱

برگزار‌کنندگان جلسه بصیرت قم باید دوره بصیرت‌شناسی ببینند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
عضو کمیسیون کشاورزی،‌ آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه کسانی که ادعای حزب‌اللهی بدون و بسیجی بودن دارند، نباید در عرصه‌های قدم گذارند که بر خلاف منافع کشور و نظام باشد، گفت: برگزار‌کنندگان جلسه بصیرت قم باید دوره بصیرت‌شناسی ببینند و تجدید دوره شوند.

غلامرضا نوری‌قزلجه در گفت‌وگو با خبرنگار عصرایران، ضمن محکوم  کردن حوادث 22 بهمن قم و ایجاد اخلال در جریان سخنرانی علی لاریجانی در حرم حضرت معصومه (س)، تصریح کرد: حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال، بر خلاف تصور دشمنان چشمگیر و فراگیر بود.

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اما حوادث قم حاشیه‌های ایجاد کرد به گونه‌ای که حرکت  اخلال‌گرایان در قم به تیتر اول رسانه‌های خارجی تبدیل شد این در حالی بود که باید حضور باشکوه و حماسی مردم در این مراسم، برجسته می‌شد در حالی که در عرصه بین‌الملل، حماسه حضور ملت تحت‌الشعاع اقدام عده‌ای اخلال‌گر قرار گرفت.

نوری‌قزلجه، اقدامات اخلال‌گران در قم را برخورد با آرمان‌های انقلاب و نظام خواند و گفت: آن طور که شواهد و قرائن نشان می‌دهد این است که این حرکت سازماندهی‌شده و نه خودجوش بود و جای تاسف دارد که عده‌ای با ایجاد اختلاف و جدل و همچنین تعصبات گروهی و جناحی، از آرمان‌های انقلاب غافل شده و به دشمنان ملت و نظام خدمت می‌کنند.

نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه کسانی که این جریان را سازماندهی می‌کنند خود را از دلسوزان نظامی می‌دانند، گفت: اما آنچه به آن عمل می‌کنند خلاف مصالح و منافع نظام است و چنانکه رهبر معظم انقلاب در فرمایشات خود بر آن تاکید کردند، محکومیت ین قبیل اقدامات و پرهیز جدیاز تخریب مسئولان و ایجاد تفرقه و نفاق است.

وی با تاکید بر فرمایش معظم‌له مبنی بر اینکه کسانی که ادعای حزب‌اللهی بدون و بسیجی بودن دارند، نباید در عرصه‌های قدم گذارند که بر خلاف منافع کشور و نظام باشد، گفت: با این بیانات، مقام عظمی ولایت خط و خطوط را روشن کردند.

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس، تصریح کرد: همه باید به ایجاد آرامش و ثبات در کشور یاری رسانند تا در فضای آرامش و توام با شور و شوق، شاهد برگزاری انتخابات یازدهم ریاست جمهوری باشیم تا برگ زرین دیگری بر کارنامه افتخارات مردم و انقلاب اضافه شود.

نوری‌قزلجه در پاسخ به این پرسش که در فیلمی که از جلسه بصیرت‌‌افزایی جبهه پایداری در قم منتشر شده، تصاویر برخی حاضران با تصاویر اخلال‌گران حادثه قم تطابق دارد، این چه جلسه بصیرت‌افزایی است که در خروجی آن افراد بر خلاف بصیرت عمل می‌کنند، تصریح کرد: برگزار‌کنندگان جلسه بصیرت قم باید دوره بصیرت‌شناسی ببینند و تجدید دوره شوند تا با هتاکی به شخصیت‌های سیاسی، ایجاد فتنه و آشوب، دل رهبر معظم انقلاب را آزرده کنند.

وی تاکید کرد: عده‌ای شعار‌های ولایت‌مداری سر می‌دهند اما در مسیر‌هایی قدم می‌گذارند که خلاف منویات معظم‌له است و ولی‌امر مسلمین را دل‌آزرده می‌کند این امر به ویژه از سوی افراد و گروه‌هایی که خود را بدون اشکال و حق به جانب می‌بینند، آفتی بزرگ برای کشور است.

عضو کمیسیون کشاورزی،‌ آب و منابع طبیعی مجلس، تاکید کرد: این گروه یا افراد باید پس از تعیین خطوط از سوی رهبر معظم انقلاب، موضع‌گیری کرده ونقش را تکذیب کنند و ما امیدواریم که نقش آنان تکذیب شود چرا که اگر بگوییم که شخصیت‌های سیاسی کشور پس این قضیه هستند، برای نظام بسیار پر هزینه است و بر این اساس انتظاراتی که از برگزار‌کنندگان جلسه بصیرت می‌رود این است که اگر اتفاقی هم افتاده، مسئولیت آن را بر عهده گیرند.
نظرات بینندگان