arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۱۵۴۴
تاریخ انتشار: ۵۳ : ۲۱ - ۲۵ اسفند ۱۳۹۱

گل‌محمدی: نوروزی از پرسپولیس اخراج است/ در شان مهدوی‌کیا نیست ۱۵ دقیقه بازی کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر فقط ۳۰ ثانیه دوام می‌اوردیم پیروز می‌شدیم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

یحیی‌ گل‌محمدی پس از تساوی 2 بر 2 برابر مس کرمان در نشست خبری اظهار داشت: ما در هر دو نیمه بازی را خوب شروع کردیم و مس هم چون می‌خواست بازنده نباشد بازی خوبی ارایه کرد و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم و گل خوردن در دقیقه 93 خیلی سخت است. باورش قابل هضم نیست. دقیقه 93 هم بخشی از فوتبال است و شاید اگر 30 ثانیه دوام می‌آوردیم بازی را برده بودیم.

به گزارش انتخاب ورزشی، وی افزود: فشار بازی‌ها به بازیکنان ما خیلی وارد شده است و بازیکنان ما از نظر بدنی شرایط لازم را نداشتند و طبیعی بود بخاطر بازی‌های پی در پی خسته باشند. انصافا حق ما برد بود که به آن نرسیدیم.

گل‌محمدی در مورد اینکه امروز در اردوی پرسپولیس بازیکنی از فهرست 11 نفره خط خورده و در اردو نمانده اما مهدوی‌کیا این مسئله را خیلی راحت می‌پذیرد گفت: هادی نوروزی به دلیل بی انضباطی از نظر من اخراج است و او را اخراج کردم و کمیته انضباطی در موردش تصمیم می‌گیرد اما به دلیل نبودن در ترکیب قهر کرده درست نیست. مهدوی‌کیا را هم همه می‌شناسند و با اخلاقش آشنا هستند و تا حالا در کل فوتبالش کوچکترین حاشیه نداشته است و قضیه او با تمامی بازیکنانی که تاکنون برخورد کردم متفاوت است. وضعیت مهدوی‌کیا به صورتی نبود که من هم راضی باشم. ما به این جمع بندی رسیدیم که فعلا در کنار تیم ما باشد و بزرگی هم کرد. از مهدوی‌کیا ممنونم چون خیلی به ما کمک کرد اما دوست نداشتم 10 -20 دقیقه بازی کند. در نیم فصل اول با پشتکار خود تیم را هدایت کرد و در نیم فصل دوم برایش خوب نبود و او از وضعیت مسابقه دور شد و این تصمیمی است که خودش گرفته و او همچنان در کنار ما تمرین می‌کند و انشالله در فینال جام حذفی که بازی خداحافظی‌اش در نظر گرفته شد از فوتبال خداحافظی می‌کند.او مثل یک برادر کنارم بوده است.

گل‌محمدی در مورد اینکه نمی‌شد به جای محسن بنگر از هادی نوروزی استفاده می‌کردید گفت: از نظر من نوروزی اخراج است و در جلسه قبل از بازی تصمیم به اخراجش گرفتم.

سرمربی پرسپولیس در مورد گل خوردن در لحظات آخر گفت: ما از نظر بدنی افت کردیم و مس هم سه روز بیشتر از ما استراحت کرده بود و شاداب‌تر بود.ما می‌توانستیم با تجربه بیشتری بازی را کنترل کنیم و روی یک حادثه گل خوردیم و شوت بازیکن ما به پایش نگرفت و مقابل پای حسن‌زاده افتاد و در این گل اتفاقی کاری از دست بازیکن ما برنمی‌آمد. خراب کردن موقعیت‌ها هم بخشی از  فوتبال است که بیش از اندازه در تیم ما تکرار می شود و امیدوارم این نقص برطرف شود.برخی چیزها نیز به مقداری شانس برمی‌گردد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه خداحافظی مهدوی‌کیا ربطی به اینکه در فهرست 18 نفره قرار نداشت و اینکه قضیه مهدوی‌کیا مثل کریم باقری شده، گفت: قبل از آنکه فهرست 18 نفره اعلام شود ظهر تمرین با مهدوی‌کیا صحبت کردم و او خیلی راحت پذیرفت. رابطه من و مهدوی‌کیا آنقدر برادرانه است که لزومی نیست در موردش حرف بزنم. در شان او نیست که 15 دقیقه بازی کند یا بازی به او نرسد اما در نیم فصل دوم دچار مصدومیت شد و یک ماه و نیم دور از تمرین بود و مشکلی بین من و او وجود ندارد و رویانیان هم گفت که مخالف رفتنش هستیم اگر مهدوی‌کیا احساس می‌کند که می‌تواند به ما کمک کند به جمع ما برگردد.

وی در خصوص اینکه چرا نقی‌زاده تشویق نمی‌شود گفت: بازیکنی که  90 دقیقه می‌دود و گل می‌زند است حیف است با چنین رفتاری روبه رو می‌شود و نقی‌زاده آنقدر اسم و رسم ندارد که چنین مشکلی پیش آمده اما در آینده از او بیشتر خواهید شنید.

نظرات بینندگان