کد خبر: ۱۰۱۵۵۹
تاریخ انتشار: ۳۵ : ۲۲ - ۲۵ اسفند ۱۳۹۱

بازتاب خداحافظي "کيا" در خبرگزاري آلمان

مهدوي کيا از سال 1998 تا 2010 در بوندسليگا براي باشگاه هاي بوخوم، هامبورگ و اينتراخت فرانکفورت بازي کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تصميم مهدي مهدوي کيا براي آويختن کفش ها و کناره گيري از فوتبال در رسانه هاي آلماني بازتاب داشت.

به گزارش انتخاب ورزشی، کاپيتان پيشين تيم ملي ايران روز گذشته اعلام کرد، ديگر براي هيچ تيمي به ميدان نخواهد رفت. مهدوي کياي 35 ساله در گفت و گوي اختصاصي با ايسنا تصميم خود را براي آويختن کفش ها اعلام کرد.

خبرگزاري آلمان در خبري با سر خط "مهدوي کيا، بازيکن سابق بوندسليگا به فوتبالش پايان مي دهد" آورده است: "مهدي مهدوي کيا به فوتبالش پايان داد. اين بازيکن 35 ساله روز پنج شنبه اين تصميم را اعلام کرد. مهدوي کيا البته آرزو دارد حضور کوتاهي براي باشگاهش پرسپوليس در صورت راهيابي به ديدار پاياني جام حذفي ايران داشته باشد تا بتواند از هوادارانش به درستي خداحافظي کند. مهدوي کيا در گفت و گويي با مربي باشگاهي خود تصميم گرفت به فوتبالش پايان دهد.

مهدوي کيا از سال 1998 تا 2010 در بوندسليگا براي باشگاه هاي بوخوم، هامبورگ و اينتراخت فرانکفورت بازي کرد. او سال 2010 به ايران بازگشت و با باشگاه استيل آذين قرارداد قابل توجهي را به امضا رساند ولي با اين تيم راهي دسته دو شد. مهدوي کيا در ادامه راهي داماش گيلان شد که باشگاهي در شمال ايران و در کناره درياي خزر است.

کاپيتان سابق تيم ملي ايران هرگز در اين باشگاه راحت نبود و در هر حال قصد داشت به تهران بازگردد. او در پايان سال 2011 پس از 13 سال دوري به خواست هواداران دوباره به پرسپوليس بازگشت ولي بيشتر بازيکني ذخيره و جانشين بود و به ندرت در ترکيب اصلي جاي داشت. او پس از آسيب ديدگي در پايان سال گذشته (ميلادي) حضور کمتري در ترکيب پرسپوليس داشت

نظرات بینندگان