کد خبر: ۱۰۱۶۷۲
تاریخ انتشار: ۱۹ : ۱۶ - ۲۶ اسفند ۱۳۹۱
در پی شایعه استعفا

چه کسانی برای گل محمدی جوسازی کردند

یحیی گل محمدی انتظار دارد در این مقطع از پرسپولیس حمایت شود و به خاطر جوی که به وجود آورده بودند ناراحت بود
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب ورزشی، سرمربی پرسپولیس درباره شایعه استعفایش، اظهار کرد: مشکل خاصی وجود نداشت، یک مقدار به خاطر جوی که به وجود آورده بودند ناراحت بودم، اما بازیکنان پرسپولیس در این مدت زحمات زیادی کشیدند و در یک ماه و چهار روزی که گذشته هشت بازی سنگین انجام دادند.
 وی در گفتگو با ایسنا ادامه داد: بعد از بازی با ذوب آهن که 120 دقیقه ای شد به بازیکنان فشار آمد هر چند که در بازی با راه‌آهن حقمان باخت نبود و کیفیت بازیمان خیلی بالا بود. چندین موقعیت 100 درصد گل داشتیم، اما استفاده نکردیم، در بازی دیروز روی اتفاق گل خوردیم.
 گل محمدی در ادامه گفت: فراموش نکنید که این تیم همان تیمی است که در جام حذفی سه تیم بزرگ را حذف کرده است. ما سپاهان را بعد از چهار – پنج سال شکست دادیم و به سایپا چهار گل زدیم که در طول تاریخ باشگاه پرسپولیس بی‌سابقه بود. این بازیکنان کارهای بزرگی را انجام دادند و نسبت به فصل آینده تیم هم خیلی امیدواریم. بازیکنان پرسپولیس نیاز به حمایت بیشتری دارند.
 سرمربی پرسپولیس، تاکید کرد: فکر می‌کنم که در این مقطع حمایت از انتقاد تند بهتر است. البته سردار رویانیان تا جایی که توانسته است از تیم حمایت کرده است.
 وی در پاسخ به این پرسش که چرا امروز در تمرین پرسپولیس حاضر نشدید؟ گفت: یک مشکل شخصی داشتم، ضمن این که ناراحتی کوچکی هم به وجود آمده بود که رفع شد. در کل ما خودمان را بدهکار هواداران می‌دانیم و قبول دارم که در دو بازی گذشته هم علی‌رغم برتری بر حریف نتایج خوبی نگرفته‌ایم.
 گل محمدی در پایان درباره بحث‌هایی که پیرامون خداحافظی مهدی مهدوی کیا مطرح می‌شود، گفت: فعلا نمی‌خواهم در این باره صحبت کنم.

نظرات بینندگان