arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۱۷۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۰۰ - ۲۷ اسفند ۱۳۹۱
زجرهای بنا

محمد بنا: کشتی آزاد در مقابل کشتی گیرهای درجه دو و سه قهرمان جهان شد

بنا سرمربی سابق کشتی فرنگی ایران حرف هایی را علیه خادم به زبان آورد که کمتر کسی انتظارش را داشت و انتخاب چمن گلی را بعنوان بهترین مربی جهان زیر سئوال برد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
به گزارش انتخاب ورزشی، محمد بنا پس از قهرمانی کشتی آزاد  در گفت و گو با مجله کیهان ورزشی اظهار کرد: وقتی آقایان در جام جهانی کشتی آزاد اول شدند فکر کردند جام جهانی فوتبال را فتح کرده اند.در نهایت چه شد؟ قدرت کشتی ما را نشان داد؟ گفتند تا حالا ندیده بودیم کشتی آزاد ما این همه رو به جلو برود! عزیز من رو به جلو در مقابل کی؟ کشتی گیرهای درجه دو و سه؟ می گفتند آقا دیدی گنجی چه سالتویی زد؟! بابا بیچاره کشتی گیر ژاپنی انگار سیگار می فروخته که آوردنش!
پس از المپیک خادم پیغام فرستاد که از من حمایت کن که من هم کردم. بیش از ده بار از خادم حمایت کردم اما یکبار از انتقادات من مبنی بر بی برنامگی ها و بی پولی ها حمایت نکرد. آقای خادم تو تازه آمدی و تازه نفس هستی، بگذار 5، 6 سال بگذرد و ببین بازهم همین حالت را داری؟
در فرودگاه مصاحبه می کردم که شخصی دم گوشم گفت: بگو که آقا رسول چقدر در پیشرفت کشتی فرنگی تاثیر داشته، در پاسخ به صحبت هایش گفتم: این کار 10 ساله است، آقا رسول 3 ماه است آمده، چه دخلی به ایشان دارد؟!
در اين سالها كه در كشتي كار مي كنم از برخي دروغ ها و نامردي ها خيلي زجر كشيدم اما در ميدان جواب آنها را دادم.
روزي كه حميد سوريان را جاي رنگرز در تركيب تيم ملي گذاشتم خيلي ها فشار آوردند و حتي يك نفر كه حالا نماينده مجلس است عليه من لشكر كشي كرد! 
فكر نمي كنم خطيب را بخواهند اما مسئله ماندن يا رفتن اينها فراتر از بحث ورزش است و زمينه بزرگتري به نام انتخابات رياست جمهوري دارد. تمام جاهاييكه پشتوانه مردمي دارند دست روي آنجا مي گذارند و مازندراني ها را هم مي آورند!
در بي پولي هاي فدراسيون كشتي، رسول خادم هم بيست جور كار بي خودي به گردن شان انداخته و صد و بيست نفر را هر روز بعنوان كار آموز به خانه كشتي مي برد و ...
در ديداري كه با رئيس جمهور داشتم نگفتم ادامه مي دهم بلكه در پاسخ به درخواست ايشان گفتم اگر شرايط مهيا باشد ادامه مي دهم. الان هم مي گويم كه اگر شرايط خوب باشد در كشتي نوكري مي كنم.
انتخاب چمن گلي بعنوان بهترين مربي جهان پشت پرده داشت.

 

 

نظرات بینندگان