کد خبر: ۱۰۱۷۷۵
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۱۰ - ۲۷ اسفند ۱۳۹۱

آموزش و پرورش تهران: غیبت دانش‌آموزان در صورت اطلاع مدیران مدارس موجه است

مختارنژاد تصریح کرد: فعالیت مدارس تا روز دوشنبه 28 اسفندماه سال جاری طبق تقویم رسمی کشور ادامه دارد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مدیر اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران درباره غیبت دانش‌آموزان به علت آغاز سفرهای نوروزی از روز شنبه تا دوشنبه 26 تا 28 اسفندماه گفت: در صورتی که مدیران مدرسه از سفر دانش‌آموزان به همراه خانواده‌هایشان مطلع باشند غیبت دانش‌آموزان در این سه روز موجه خواهد بود.

حمیدرضا مختارنژاد در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که اوایل این هفته مدارس و کلاس‌های درس به صورت نیمه‌تعطیل برگزار می‌شود و بسیاری از خانواده‌ها سفر نوروزی خود را آغاز کرده‌اند آیا غیبت دانش‌آموزان در روزهای شنبه تا دوشنبه موجه است یا خیر گفت: در صورتی که دانش‌آموز و یا اولیای دانش‌آموز آغاز سفر خود را با مدیر مدرسه هماهنگ کنند غیبت دانش‌آموزان در این سه روز موجه خواهد بود.

مختارنژاد تصریح کرد: فعالیت مدارس تا روز دوشنبه 28 اسفندماه سال جاری طبق تقویم رسمی کشور ادامه دارد.

وی درباره آغاز فعالیت رسمی مدارس بعد از تعطیلات نوروز نیز گفت: با توجه به اینکه روز 14 فروردین (چهارشنبه) بین تعطیلات سه‌شنبه سیزده فروردین و تعطیلی پنجشنبه مدارس قرار گرفته درباره آغاز فعالیت مجدد مدارس از سال 92 منتظر اعلام وزارت آموزش و پرورش هستیم.

به گفته مدیر اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران جزئیات تعطیلی و یا دایر بودن مدارس در روز 14 فروردین پس از اعلام از سوی مرکز اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش منتشر خواهد شد.
نظرات بینندگان