کد خبر: ۱۰۱۸۸۶
تاریخ انتشار: ۲۶ : ۲۲ - ۲۷ اسفند ۱۳۹۱
داور در شکست مقابل سایپا تاثیرگذار بود

فیروزی: مطرح شدن نام ویسی تمرکز مرا از بین برد/ نخواستند تیم نتیجه بگیرد

سرمربی تیم صنعت نفت گفت: پس از به وجود آمدن نام ویسی تمرکز من در طول هفته از بین رفت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

علی فیروزی پس از شکست 3 بر صفر صنعت نفت مقابل سایپا عنوان کرد: فکر می‌کنم داور در این نتیجه تاثیر گذار بود، نمی‌خواهم این شکست را گردن او بیندازم. ما ضعیف بازی کردیم و شاید اگر بازیکنان سایپا بیشتر دقت می‌کردند گل‌های بیشتری می‌خوردیم اما داور دلیل اصلی این موضوع بود. در هفت هشت دقیقه چهار پنج بازیکن ما را خلع سلاح کرد.

به گزارش انتخاب ورزشی، وی ادامه داد: به نظرم سوت‌های او حساب شده بود. پس از اینکه یک گل خوردیم پنالتی صد درصد ما را نگرفت و شیرازه تیم از هم پاشید. تا قبل از گل اول بد نبودیم اما داور خیلی تاثیرگذار بود. تیم ما هم تیمی نبود که در این دیدار برنده باشد.

سرمربی تیم صنعت نفت تصریح کرد: مشکلات اساسی در طول یک هفته به وجود آوردند. من در این یک هفته نتوانستم تیم را تمرین بدهم. مدیران باشگاه صحبت از حضور عبدالله ویسی به عنوان مدیر فنی و یا مشاور می‌کردند و من هم به این دلیل نتوانستم تیم را تمرین دهم. من به آنها گفتم اگر برای فصل آینده تصمیم می‌گیرید که حق‌ طبیعی شماست و باید دید خودتان آیا هستید و اگر درباره چند هفته اخیر صحبت می‌کنید من باید رزومه مربی را ببینم.

وی افزود: شما رزومه این مربی را به من بگویید. یک کارنامه موفق از او را به من بگویید. به هیچ وجه نمی‌پذیرم کسی کنارم کار کند و با کمک‌های خودم لیگ را ادامه خواهم داد. من نمی‌خواهم شکست را توجیه کنم. باختم و ضعیف عمل کردیم و شکست را گردن می‌گیرم اما یکی از مسائل اصلی برخورد اینگونه بود که باعث شد بازی ضعیفی انجام دهیم.

فیروزی درباره قضاوت داوری گفت: بازیکنان سایپا حرکاتی انجام دادند که داور باید به آنها کارت می‌داد اما اینگونه نشد. شاید اگر آنها کارت می‌گرفتند با احتیاط‌تر بازی می‌کردند.

وی در مورد علت اصلی نتیجه نگرفتن صنعت نفت یادآور شد: بخشی به درون زمین و بخشی به مسائل بیرون زمین برمی‌گردد. من یک روز همه مسائل را خواهم گفت که چرا نخواستند ما نتیجه بگیریم. چه اتفاقاتی به وجود آوردند که باعث چنین مسائلی شد. در ابتدا مدیران باید ببینند خودشان برای فصل آینده هستند یا نه. من به خاطر این تصمیم مسؤلان یک هفته تمرکز نداشتم.

نظرات بینندگان