arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۱۸۸۷
تاریخ انتشار: ۲۸ : ۲۲ - ۲۷ اسفند ۱۳۹۱
کار سختی در ادامه مسابقات داریم

مظلومی: ای کاش صبا 11 نفره به بازی ادامه می‌داد/قضاوت داور یک‌طرفه بود!

سرمربی تیم آلومینیوم هرمزگان گفت: بعد از 9 نفره شدن صبا کارمان سخت شد و ای کاش آنها با 11 بازیکن به بازی ادامه می‌دادند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

پرویز مظلومی پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل صبای قم گفت: به صبا بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. به 3 امتیاز این مسابقه نیاز داشتیم در نیمه اول بازی خوب و منطقی انجام دادیم اما پس از گل صبا از روی نقطه پنالتی تمرکزمان را از دست دادیم. ما هم صاحب یک پنالتی شدیم که متأسفانه آن را از دست دادیم و اگر از موقعیت‌هایمان استفاده می‌کردیم نتیجه دیگری رقم می‌خورد.

به گزارش انتخاب ورزشی، وی در مورد 9 نفره شدن صبای قم اظهار داشت: پس از 10 نفره شدن صبا کار برایمان سخت شد و آنها توانستند گل دوم را نیز به ثمر برسانند وقتی که بازیکن دوم این تیم اخراج شد همه به لاک دفاعی فرو رفتند و این کار ما را دشوارتر کرد. موقعیت‌های زیادی داشتیم اما از دست دادیم. ای کاش صبا بازیکنانش اخراج نمی‌شد و با همان 11 نفر به کار خود ادامه می‌داد.

سرمربی آلومینیوم هرمزگان در مورد قضاوت داور در این مسابقه گفت: داوری یک طرفه بود، گل دوم صبا در حالی به ثمر رسید که روز بازیکن ما خطا شده بود.

مظلومی در مورد ادامه مسابقات لیگ برتر خاطرنشان کرد: در ادامه مسابقات کارمان سخت است، فشار زیادی روی تیم‌مان قرار دارد و بازیکنان با استرس بازی می‌کنند. با توجه به اینکه تیم جوانی داریم این مسئله کارمان را سخت‌تر می‌کند. امروز صبا با توجه به اینکه نه خطر سقوط را احساس می‌کند و نه شانسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دارد، بازی بدون استرسی را انجام داد و توانست به موفقیت برسد.

مظلومی در مورد استفاده از می‌داوودی و ایمون زاید خاطرنشان کرد: تاکتیک‌مان در این مسابقه استفاده از ضد حملات بود که به همین خاطر در نیمه اول از می‌داوودی استفاده کردیم. از بازی میلاد رضایت دارم در نیمه دوم با توجه به ارسال‌هایی که انجام می‌دادیم، ایمون زاید را به عنوان یک بازیکن سر زن به زمین آوردیم.

نظرات بینندگان