arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۱۹۳۶
تاریخ انتشار: ۴۳ : ۰۸ - ۲۸ اسفند ۱۳۹۱

آخرین لیست قیمت مسکن سال 91/ دولت در برابر گرانی افسار گسیخته مسکن چه می کند؟

از سوی دیگر برخی از فروشنده‌ها هم که قصد فروش واحد خود را دارند در آگهی اظهار کرده اند که برای متقاضیان در ایام عید امکان بازدید واحد برای آنها مهیا است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
معمولا تعداد قابل توجهی از بنگاه های املاک در یک ماه پایانی سال، ساعات کاری خود را نسبت به ماه های قبل افزایش می‌دهند و این مساله را در فایل های آگهی خود عنوان می‌کنند تا متقاضیان بازار در جریان باشند.

البته برخی از بنگاهداران هم در این ایام اعلام حضور می‌کنند تا بلکه بتوانند از رقبای خود در تعطیلات نوروز از لحاظ حجم معاملات و میزان درآمد پیشی بگیرند.

یکی از بنگاهداران املاک در شرق تهران روز گذشته تاکید کرده است که بنگاه مذکور در ایام عید بدون تعطیلی به صورت شبانه روزی به متقاضیان خدمات ارائه می‌کند.

از سوی دیگر برخی از فروشنده‌ها هم که قصد فروش واحد خود را دارند در آگهی اظهار کرده اند که برای متقاضیان در ایام عید امکان بازدید واحد برای آنها مهیا است.برای مثال واحدی 90 متری نوساز در خیابان تهران نو با قیمت 260 میلیون تومان به خریدار واگذار می‌شود. مالک تاکید کرده است که متقاضیان هر روز از ساعت 15 تا 22 می‌توانند از این واحد بازدید داشته باشند.
نظرات بینندگان