arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۱۹۴۹
تاریخ انتشار: ۰۹ : ۱۰ - ۲۸ اسفند ۱۳۹۱

کشف 52 تن مواد مخدر در کرمان

فرمانده انتظامی استان کرمان بیان کرد: در این عملیات، 25 باند مافیایی و بزرگ مواد مخدر منهدم شد و 18 شرور مسلح نیز به هلاکت رسیدند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: عزم جدی پلیس استان در مبارزه بی امان با سوداگران مرگ از ابتدای سال 91 تاکنون، حذف 18 شرور مسلح، انهدام 25 باند مافیایی و کشف 52 هزار کیلوگرم انواع مواد مخدر را به دنبال داشته است.

به گزارش مهر، سردار حسین چناریان افزود: با تلاش ماموران انتظامی استان کرمان از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 52 هزار کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

وی اظهار کرد: این مواد شامل بیش از 43 تن تریاک، سه تن و 200 کیلوگرم مرفین، یک تن و 300 کیلوگرم هرویین، سه تن و 700 کیلوگرم حشیش و بیش از یک تن سایر مواد مخدر است که در چندین عملیات در مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ به دست آمد.

فرمانده انتظامی استان کرمان بیان کرد: در این عملیات، 25 باند مافیایی و بزرگ مواد مخدر منهدم شد و 18 شرور مسلح نیز به هلاکت رسیدند.

سردار چناریان گفت: استان کرمان، استانی ناامن برای سوداگران مرگ است و مبارزه بی امان با مافیای مواد مخدر و قاچاقچیان سرلوحه کار پلیس استان قرار دارد.

وی یادآور شد: در سال جاری چهار شهید تقدیم امنیت و آسایش مردم شهید پرور استان شده است و ما در این راه، با عزم جدی گام بر می داریم.
نظرات بینندگان