کد خبر: ۱۰۲۰۴۲
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۸ - ۲۸ اسفند ۱۳۹۱
از لحاظ بودجه جزو ۱۴ تیم اول لیگ هم نیستیم

قنبرزاده: برای حفظ ابراهیم‌زاده تمایل داریم/ مساوی حق هر ۲ تیم بود

مدیرعامل باشگاه نفت تهران پس از تساوی تیمش برابر استقلال گفت: اگر ابراهیم‌زاده بخواهد سال آینده نیز در تیم ما بماند برای حفظ او تمایل داریم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

منصور قنبرزاده پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل استقلال گفت: بازی خوب و متعادلی بود و فکر می‌کنم با مساوی در این بازی عدالت اجرا شد.

به گزارش انتخاب ورزشی، وی ادامه داد: شاید اگر بازیکنان ما خود را باور داشتند می‌توانستیم در این بازی به پیروزی برسیم. بازی فیزیکی و جنگنده‌ای مقابل استقلال داشتیم. ما برای سه امتیاز به بازی آمده‌ایم و سعی کردیم بازی جوانمردانه‌ای مقابل استقلال ارائه دهیم.

مدیرعامل تیم نفت تهران ادامه داد: طبق صحبت‌هایی که تاج با معاون سیاسی استاندار تهران انجام داده قرار شده است در سال آینده در سایر ورزشگاه‌ها از استقلال و پرسپولیس میزبانی کنیم.

قنبرزاده در مورد شرایط ابراهیم‌زاده نیز گفت: او با ما قراردادی یکساله داشته است که در پایان فصل تمام می‌شود اما اگر وی تمایل به ماندن داشته باشد باشگاه نیز به این امر تمایل دارد.

مدیرعامل تیم نفت تهران راجع به وضعیت این تیم نیز گفت: از اول فصل هدف‌گذاری کرده بودیم که رتبه تک‌رقمی کسب کنیم و تلاش تیم هم در این زمینه این بوده است. با توجه به سابقه حضور در لیگ و همچنین بودجه تیم جزو 13 تیم اول لیگ هم نیستیم حتی برخی از بازیکنان ما برای بازی کردن در آزادی هم مشکل داشتند ولی اکنون موفق شدیم نتایج بسیار خوبی کسب کنیم.

وی راجع به وقت‌کشی بازیکنان تیم نفت در این دیدار نیز گفت: هرگز با چنین تفکری وارد زمین نشدیم. استیل دروازه‌بان ما طوری است که هر کس او را می‌بیند فکر می‌کند می‌خواهد وقت‌کشی کند.

نظرات بینندگان