کد خبر: ۱۰۲۲۵۰
تاریخ انتشار: ۲۰ : ۲۲ - ۲۹ اسفند ۱۳۹۱

عیدی میلیاردی فیفا به مهدی شیری!

فیفا بار دیگر باشگاه النصر عربستان را در پرونده مهدی شیری مقصر دانست و اعلام کرد که باید این باشگاه سعودی ۲۷۱ هزار دلار به این بازیکن ایرانی پرداخت کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

چهار سال پیش مهدی شیری، هافبک سابق پرسپولیس با باشگاه النصر عربستان به توافق نهایی رسید و قرارداد امضا کرد، اما فدراسیون فوتبال عربستان برای شیری ویزا صادر نکرد، چرا که اجازه حضور بازیکنان ایرانی در لیگ این کشور را نمی داد. به همین خاطر باشگاه النصر مجبور شد قرارداد این هافبک ایرانی را لغو کند.

به گزارش انتخاب ورزشی، مهدی شیری برای دریافت رقم قرارداد خود به فدراسیون بین‌المللی فوتبال "فیفا" شکایت کرد و فیفا چند ماه پیش به نفع شیری رای داد که این با مخالفت سعودیها همراه شد و باعث شد تا درخواست تجدید نظر دهند.

فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا در جدید ترین رای خود بار دیگر به نفع شیری رای داد و از باشگاه النصر خواست تا ۲۷۱ هزار دلار به شیری پرداخت کند. مبلغی که با توجه به قیمت فعلی ارز اندکی کمتر از یک میلیارد تومان است!

این باشگاه عربستانی فدراسیون فوتبال عربستان را مقصر عدم انتقال شیری می داند و معتقد است که فدراسیون باید هزینه‌ها را تقبل کند.

نظرات بینندگان