arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۴۴۱۴
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۱۶ - ۱۵ فروردين ۱۳۹۲
توهین به قوم لر به هیچ وجه بخشودنی نیست

مرادیان معاون باشگاه گهر: مدیر اجرایی جلوی جمع و قبل از شروع تمرین به قوم لر توهین کرد

پس از چند روز وقفه امروز تمرینات تیم گهر دورود با حضور مسئولان باشگاه از سر گرفته شد. بین مدیر اجرایی و معاون ورزشی تیم درگیری شدیدی پیش آمد که با وساطت حاضران ختم به خیر شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب ورزشی، تمرین امروز گهر به نوعی اولین حضور نادر فریاد شیران به عنوان سرمربی گهر بود حواشی زیادی به همراه داشت.
در ابتدا بازیکنان حاضر نبودند که تمرین کنند و می‌گفتند تا حق و حقوق مان پرداخت و محل خوابگاه مشخص نشود، تمرین نمی‌کنیم که با پادرمیانی فریاد شیران و گرفتن مهلت چند روزه از خروطی، مدیر اجرایی تیم، بازیکنان راضی شدند تمرین کنند.
بعد از این خروطی مدیر اجرایی به ایراد سخنانی پرداخت که ظاهرا صحبت‌های وی به مذاق مرادیان، معاون ورزشی تیم خوش نیامد و کار آنها به فحش و درگیری کشیده شد. کار به حدی بالا گرفته بود که اگر وساطت حاضران نبود شاید اتفاق بدی رخ می‌داد و آنها هر چه از دهن‌شان در آمد نثار هم کردند.
مرادیان علت این درگیری را توهین خروطی به قوم لر عنوان کرد. در تمرینات امروز (پنجشنبه) بین مدیر اجرایی و معاون ورزشی تیم درگیری شدیدی پیش آمد که با وساطت حاضران ختم به خیر شد.
در این خصوص بیژن مرادیان، معاون ورزشی گهر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران اظهار کرد: به خاطر شهر و استانمان تاکنون چیزی نگفته‌ایم که مبادا برای تیم حاشیه‌ای درست شود، اما امروز دیدم که این آقا به قوم لر توهین می‌کند و نتوانستم جلوی خودم را بگیرم.
وی ادامه داد: خروطی جلوی جمع و قبل از شروع تمرین مسئولان استان لرستان را بی‌عرضه قلمداد کرد که من هم نتوانستم جلوی این توهین بزرگ سکوت کنم و کار ما به درگیری کشیده شد.
مرادیان تاکید کرد: آقای محترم شما چه کار به مسئولان استان دارید، تیم را نابود کرده و به هدفتان دست پیدا کردید. در زمان مناسب همه ناگفته‌هایم را می گویم تا دست آقایان رو شود.
قائم مقام سابق و معاون ورزشی کنونی گهر، با بیان این که چرا حیثت قوم بزرگ لر را زیر سوال می‌برید؟ اظهار کرد: صحبت‌های این آقا به حدی شرم آور بود که حتی امین ترکاشوند، فوروارد تیم هم واکنش نشان داد. آقایان تیم را به لیگ دست اول فرستادید، دستتان درد نکند، اما دیگر اجازه نمی‌دهیم که به مسئولان و مردم استان لرستان توهین کنید، مگر فوتبال چه ارزشی دارد که به خاطر آن به یک قوم توهین می‌کنید ؟!
وی با اشاره به این که مسئولان باشگاه فقط وعده و وعید می‌دهند، یادآور شد: از بس امروز و فردا کردند که بازیکنان حاضر نبودند امروز در تمرین حاضر شوند، اما با وساطت فریاد شیران تمرین را آغاز کردند. بیچاره بازیکنان و ... .
مرادیان در پایان تاکید کرد: از مسئولان استان می‌خواهم که برخورد مناسبی با این توهین داشته باشند و حتی اگر شده تیم را از لیگ برتر بیرون بکشند، چون توهین به قوم لر به هیچ وجه بخشودنی نیست و این آقا باید از مردمان لر عذرخواهی کند.

 

نظرات بینندگان