arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۴۸۷۳
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۷ - ۱۸ فروردين ۱۳۹۲

مایلی‌کهن دلایل جدایی‌اش را اعلام کرد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرمربی پیشین تیم فوتبال گهر دورود با صدور بیانیه‌ای دلایل جدایی‌اش از این تیم را بیان کرد و گفت که مبلغ 130 میلیون تومان دریافتی‌اش از این باشگاه را با رخصت از حسین هدایتی، در اختیار معتمدان محلی قرار داده تا صرف تکمیل ورزشگاه زنده یاد جهان پهلوان آقا تختی شهرستان دورود شود.

محمد مایلی‌کهن که در روزهای ابتدایی سال جاری از سمت سرمربیگری تیم فوتبال گهر دورود استعفا کرد، در بیانیه‌ای که در اختیار گروه ورزشی خبرگزاری مهر قرار گرفت، دلایل این استعفا را به شرح زیر بیان کرد:

به نام خداوند بخشاینده و مهربان
هموطنان نجیب، دل‌پاک، دلاور و دوست داشتنی لرستان( به‌ویژه شهرستان دورود)

با اهدای سلام و احترام
انگار همین دیروز بود که این افتخار نصیبم شد تا به عنوان عضوی کوچک از ایرانی بزرگ و دوست‌داشتی در خدمت شما عزیزان باشم، روزی که با استقبال صمیمانه و پر شور و نشاط شما همراه بود. کیلومترها دورتر به استقبال‌مان آمده بودید. حال که به دلیل عدم لیاقت و شایستگی ادامه کار مقدور نیست، به این وسیله از یکایک شما عزیزان عذرخواهی می‌کنم.

بدیهی است که در عرصه فنی تنها به دلیل عدم دانش حقیر، این من بودم که شکست خوردم نه شما چرا که برنده واقعی شما مردم عزیز، نجیب و دوست‌داشتی هستید که فرهنگ جدیدی را به ورزش کشور به ویژه به ورزش زیبای فوتبال القا کردید و آنهم اینکه می‌توان بازنده بود اما سرافراز و سربلند بود. می‌توان بازنده بود اما برای توجیه آن زمین و زمان را به هم ندوخت. می‌توان بازنده بود اما تیم حریف را محترم شمرد و تشویق کرد. می‌توان بازنده بود اما داوران این انسان‌های شرف و نجیب را مورد بی‌مهری قرار نداد. می‌توان بازنده بود... اما مهربان، دل‌پاک و نجیب بود و این را شما سلحشوران لر به معنای واقعی به منصه ظهور رساندید.

اینک که به دلیل عدم لیاقت، قادر به ادامه کار نیستم، شک ندارم که در آینده و خصوصا در بازی‌های باقی‌مانده بیش از گذشته فرهنگ بالای خود را به نمایش خواهید گذاشت تا شاید این فرهنگ مترقی به کل جامعه فوتبال و سایر ورزشگاه‌های کشور تسری نموده و ریشه جذاب و مهیج فوتبال که به نظر حقیر در دنیای امروزی نمی‌‎توان صرفا بدان به منزله یک رشته ورزشی و یا بازی نگریسته شود، از وضعیت فعلی خود با این همه استعداد و شیفته خارج گشته تا شاید در کنار رشد فرهنگی آن، به رشد فنی آن نیز همانند سایر کشورهای مترقی در این رشته زیبا رسیده تا همه از آن لذت ببریم.

در این مدتی که افتخار همکاری نصیب این فرزند کوچکتان شد، مبلغ 130 میلیون تومان پرداختی از طرف مستاجر محترم باشگاه (جناب آقای حاج حسین هدایتی) به اینجانب بود که در نظر داشتم خدمت شما مسترد نمایم اما با رخصت از ایشان، این وجه را در اختیار معتمدان محلی قرار خواهم داد تا صرف تکمیل ورزشگاه زنده یاد جهان پهلوان آقا تختی شهرستان دورود شود.

امیدوارم که سایر عزیزان و سایر خیران داخل و خارج از کشور در این امر مهم کمک نموده (چرا که مبلغ فوق برای تکمیل ورزشگاه کافی نیست) تا شاهد تکمیل هرچه سریعتر ورزشگاه زیبا در کنار دل‌های مهربان دورودی باشیم.

یقینا با اهتمامی که امیدوارم بوجود آید، در کنار ورزشگاه زیبا و مناسب و بودن استعدادهای فراوانی که در این مرز و بوم عزیزتر از جانم وجود دارد، از طرفی ایجاد ساختار مناسب باشگاهی برای تیم محبوب گهر، هرچه سریعتر شاهد بازگشت تیم به لیگ برتر بوده تا در کنار داشتن فرهنگ غنی، از نظر فنی هم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند، چرا که فرهنگ بالا در کنار توان فنی مناسب معنای بیشتری خواهد داشت.

در خاتمه بدون اینکه بخواهم نامی از کسی برده باشم، از همه عزیزانی که در این مدت به این بنده ناچیز کمک نموده‌اند، تشکر و قدردانی می‌نمایم و دست تک تک‌شان را می‌بوسم و آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه اقوام سرافراز ایران بویژه هموطنان نجیب، دوست‌داشتی، دل پاک و سلحشور لرستان دارم.

درود بر دورود
بردار کوچک شما محمد مایلی کهن
نظرات بینندگان