arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۵۲۹۴
تاریخ انتشار: ۱۸ : ۱۹ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۲

رویانیان: همه جای دنیا تاریخ و مکان فینال از اول مشخص است/فینال قبل از اتمام لیگ

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: با برگزاری دیدار فینال جام حذفی بعد از مسابقات مقدماتی جام جهانی به شدت مخالف هستیم و امیدواریم زمان و مکان تک بازی فینال جام حذفی هر چه زودتر مشخص شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب ورزشی، محمد رویانیان در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: هیچ دلیلی ندارد که دیدار فینال جام حذفی بعد از مسابقات مقدماتی جام جهانی برگزار شود. ما به شدت از مطرح شدن چنین مسائلی ناراحت هستیم. نمی‌شود که لیگ تمام شود، تیم ملی به اردو برود و چندین بازی انجام دهد و چند هفته بعد بازی فینال جام حذفی برگزار شود. ما امیدواریم تکلیف فینال جام حذفی خیلی زود مشخص شود.

مدیر عامل پرسپولیس در ادامه گفت: این بازی یا باید قبل از اتمام لیگ برگزار شود و یا بلافاصله بعد از پایان رقابت‌های لیگ. ما نمی‌دانیم در شرایطی که قبلا اعلام شده بود بازی فینال تک بازی و در شهر بی‌طرف خواهد بود، چرا به ناگاه بحث قرعه‌کشی احتمالی بازی فینال در صورت عدم توافق دو باشگاه برای انتخاب شهر ثالث مطرح شد؟!

رویانیان تصریح کرد: همه جای دنیا از اول فصل مشخص است که فینال جام حذفی به چه شکلی و در کدام استادیوم و در چه تاریخ و ساعتی برگزار می‌شود. ابهام بوجود آمده در نحوه برگزاری فینال جام حذفی که در سه روز اخیر ایجاد شده، نوعی بلاتکلیفی آزار دهنده را بوجود آورده است و برای فوتبال ما هم خوب نیست.

مدیر عامل سرخپوشان افزود: این اتفاقات و ابهاماتی که ناگهان ایجاد می‌شود، شائبه‌هایی را بوجود می‌آورد. بازی فینال طبق اعلام قبلی باید در شهر بی‌طرف برگزار شود و ما امیدواریم هر چه زودتر زمان و مکان این دیدار مشخص گردد تا کادر فنی و بازیکنان تمرکز لازم برای برگزاری این مسابقه مهم را داشته باشند و این همه حاشیه و حرف و حدیث هم در رسانه‌ها پیرامون نحوه و مکان برگزاری دیدار فینال وجود نداشته باشد.

نظرات بینندگان