arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۵۶۵۸
تاریخ انتشار: ۴۲ : ۱۸ - ۲۲ فروردين ۱۳۹۲

تبانی زن آرایشگر با سارقان

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس پلیس آگاهی استان کرمان گفت: دو سارق که با تبانی صاحب آرایشگاهی در مرکز استان با سر و صورت پوشیده وارد این محل شده و طلاجات مشتریان را سرقت می‌کردند، دستگیر شدند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس استان کرمان، هوشنگ پوررضاقلی اظهار داشت: دو سارق که با تبانی صاحب آرایشگاهی در مرکز استان با سروصورت پوشیده وارد این محل شده و طلاجات مشتریان را سرقت می‌کردند، دستگیر شدند.
 
پوررضاقلی خاطرنشان کرد: بهمن ماه سال گذشته خانمی به عنوان صاحب یک آرایشگاه زنانه در مورد ورود دو مرد مسلح به سلاح سرد با سر و صورت پوشیده به داخل آرایشگاه و سرقت مقادیری طلا و جواهرات و وجوه نقد از دو مشتری و فرار آنها از محل به پلیس شکیت کرد که بلافاصله تیم‌های تخصصی کلانتری و پلیس آگاهی به محل سرقت اعزام شدند.
 
وی افزود: پس از تشکیل پرونده و ارسال آن به پلیس آگاهی استان کرمان شناسایی و دستگیری عاملان سرقت در دستور کار کارآگاهان زبده این پلیس قرار گرفت.
 
رئیس پلیس آگاهی استان کرمان بیان کرد: با پی‌جویی‌های مجدانه و تلاش‌های شبانه روزی تیم مسئول و انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق شدیم دو نفر را در این مورد شناسایی و دستگیر کنیم.
 
وی خاطرنشان کرد: در بازجویی‌های پلیسی این دو متهم ابتدا منکر هرگونه ارتکاب جرم شدند، اما زمانی که با ادله و شواهد جمع‌آوری شده پلیس از صحنه سرقت و شواهد فعالیت این دو نفر پس از فرار از محل مواجه شدند، لب به اعتراف گشودند.
 
پوررضاقلی گفت: سارقان در اعترافات خود بیان کردند که در بهمن ماه سال 91 با همدستی و تبانی با صاحب آرایشگاه زنانه با برنامه‌ریزی دقیق و مشخص کردن زمان حضور مشتریان پول‌دار و دارای طلاجات در این محل وارد آرایشگاه شده و اقدام به سرقت کرده‌اند.
 
وی ابراز داشت: در ادامه تحقیقات ضمن دستگیری صاحب آرایشگاه به عنوان همدست سارقان و عامل اعلام کننده سرقت به پلیس 110، مشخص شد سارقان فکر تکرار چنین سرقتی را در سایر آرایشگاه‌های زنانه نیز در ذهن خود می‌پروراندند که نقشه شومشان ناکام ماند.
 
پوررضاقلی تصریح کرد: 3 متهم پرونده پس از معرفی به دستگاه قضائی با اعمال شدیدترین مجازات قضائی از سوی قاضی پرونده روز گذشته روانه زندان شدند.
 
رئیس پلیس آگاهی با بیان اینکه هیچ فکر مجرمانه‌ای پایان خوشی ندارد به افرادی که فکر شیطنت و انجام اعمال مجرمانه در ذهن دارند و یا افکار مجرمانه را در ذهن خود می‌پرورانند هشدار داد دست از این کار برداشته و راه درست و مستقیم را انتخاب کنند در غیر این صورت با اشد مجزات قضایی مواجه می‌شوند.
نظرات بینندگان