arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۶۱۱۵
تاریخ انتشار: ۵۴ : ۲۰ - ۲۵ فروردين ۱۳۹۲

مدیر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان: چرا بازی‌های پایانی لیگ همزمان نیست

خوروش گفت: چرا بازی های هفته های آخر لیگ برتر همزمان نیست و پیشنهاد ما هم به سازمان لیگ این است که به راحتی هفته 33 و هفته 34 را در تاریخ 30 فروردین و 15 اردیبهشت برگزار کنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب ورزشی، رسول خوروش در گفتگویی در مورد بازی حساس فردا با استقلال در مسیر قهرمانی لیگ بیان داشت: فردا روز نتیجه‌گیری بعد از یکسال است و به نظرم بازی فردا ۹۰ درصد اینکه کدام تیم قهرمان می شود را مشخص می کند.
وی ادامه داد: آمادگی بازیکنان تیم بخاطر فشردگی بازی‌ها، صددرصد نیست ولی بازیکنان ما روحیه بالایی برای بازی فردا دارند. بازیکنان سپاهان باتجربه هستند که تجربه‌های زیادی هم در مسابقات آسیایی و هم در لیگ ایران کسب کرده‌اند و این مسئله به آنها کمک می‌کند.
خوروش در مورد برنامه‌ریزی سازمان لیگ و اینکه ۱۵ روز زودتر از استقلال باید بازی کنند خاطر نشان کرد: سازمان لیگ قول داده بود و همیشه هم منوال هفته‌های آخر است که ۲ بازی آخر همزمان برگزار شود؛ بعضی اوقات یک سری مشکلاتی پیش می‌آید که همزمان شدن مسابقات میسر نیست ولی اکنون سازمان لیگ هیچ مشکلی نداشته که ۳۰ فروردین بازی‌های هفته ۳۳ و ۱۵ اردیبهشت بازی‌های هفته ۳۴ و در تاریخ ۲۰ اردیبهشت هم فینال جام حذفی را برگزار کند.
وی گفت: حالا چه دلیلی داشته که اینطور برنامه ریزی کرده‌اند را نمی‌دانیم و ما هنوز هم پیگیر جواب سازمان لیگ هستیم شاید یک دلیل وجود دارد که ما از آن بی خبریم ولی بنظر ما خیلی راحت می‌توانستند بازی ها را همزمان بگذارند ما اگر از سازمان لیگ انتقاد می‌کنیم، پیشنهاد هم می‌دهیم که به راحتی هفته های ۳۳ و ۳۴ را در ۳۰ فروردین و ۱۵ اردیبهشت برگزار کنند.
وی درباره اعتراض پرسپولیس به تاریخ برگزاری فینال جام حذفی اظهار داشت: این تاریخ به ضرر هر ۲ تیم است چون بازی فینال باید در تاریخ پانزدهم اردیبهشت برگزار می‌شد اما زمان بازی فینال را چهاردهم اردیبهشت انتخاب کردند. این مسئله برای ما جای سوال دارد و دوست داریم بدانیم چه دلیلی وجود دارد که این بازی چهاردهم اردیبهشت برگزار شود که بقیه تیم ها متوجه شوند که کدام تیم سهمیه آسیایی گرفت و کدام تیم انگیزه دارد یا ندارد. اگر بازی‌ها همزمان بود این مشکلات رخ نمی داد و هیچ ایرادی هم نبود اگر بازی فینال پانزدهم اردیبهشت بود ما دنبال دلیل از سازمان لیگ هستیم.


 

نظرات بینندگان