arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۶۱۶۵
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۱۰ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۲

این دو مرد، همسران خود را طعمه کردند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
دو مرد که با طعمه قراردادن همسران خود، راننده خودرو مدل بالا را به لانه وحشت کشانده بودند و با تهیه فیلم مستهجن قصد اخاذی میلیونی را داشتند به چنگ کارآگاهان پلیس جنایی خراسان رضوی افتادند و تحقیقات برای کشف دیگر جرایم احتمالی آنان ادامه دارد.

 روز سیزدهم فروردین، ۲زن جوان درحاشیه صدمتری فجر مشهد در ایستگاه اتوبوس ایستاده بودند و با حالتی فریبنده و زننده منتظر خودرو بودند. در این هنگام یک دستگاه خودرو پژو مدل بالا که رانندگی آن را جوانی ۲۸ساله به عهده داشت، کنار آن ها متوقف شد. زن ۲۴ساله در صندلی جلو و دیگری که ۳۰سال دارد در صندلی عقب نشستند و از راننده خواستند تا آن ها را به جاده سیمان ببرد.
 
پس از آن که مسیر کوتاهی طی شد زن ۲۴ساله از راننده خواست تا آن ها را به جایی ببرد که بتوانند شارژ کارت تهیه کنند در همین حال نیز او شروع به صحبت از وضعیت بد زندگی اش کرد و با اشاره به زنی که در صندلی عقب نشسته بود گفت: او زن تنهایی است و … این زن پس از بیان این سخنان، از راننده خواست تا به منزل آن ها درجاده سیمان برود. از سوی دیگر، ۲زن مذکور با همسرانشان هماهنگ کردند که طعمه ای را به دام انداخته اند و به سمت منزل در جاده سیمان می روند. عقربه های ساعت ۲۱ شب را نشان می داد که راننده ۲۸ساله، خودرو مدل بالا را پارک کرد و به داخل منزل آن ها رفت ناگهان ۲مرد درحالی که چاقو به دست داشتند به سوی او حمله ور شدند و راننده را به شدت کتک زدند.
 
آن ها سپس دست و پای او را بستند و وجوه نقدی اش را به همراه گوشی تلفن از وی گرفتند. ۲ مرد ناشناس در نیمه های شب نیز لباس های راننده را از تنش بیرون آوردند و با انجام اعمال کثیف از صحنه های مستهجن فیلم گرفتند. ساعت حدود ۵بامداد بود که آن ها دست و پای راننده را باز کردند و از اوخواستند تا ۳میلیون تومان پول برای آن ها ببرد درغیر این صورت فیلمی را که از وی گرفته اند منتشر می کنند.
 
راننده که به «دکتر»نیز معروف بود وحشت زده از «لانه وحشت» بیرون آمد وخود را به بیمارستان رساند. او پس از مداوای اولیه زخم ها و درحالی که به دنبال راه حل می گشت به پلیس مراجعه کرد و ماجرای اخاذی ۲ زوج جوان را شرح داد.در پی اعلام این شکایت و با دستورات سرهنگ کارآگاه حسین بیدمشکی (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) این پرونده با توجه به اهمیت موضوع به پلیس جنایی آگاهی سپرده شدبنابراین گروهی از کارآگاهان ورزیده با هدایت سرهنگ غلامی ثانی( رئیس اداره جنایی) مامور رسیدگی به این شکایت شدند.
 
گزارش خراسان حاکی است: کارآگاهان با توجه به تجربیات قبلی و سرنخ هایی که از اظهارات شاکی پرونده به دست آورده بودند عملیات دستگیری متهمان را آغاز کردند. آنان با استفاده از شگردهای فنی و پلیسی به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می داد ۲زن جوان با یکدیگر خواهر هستند که یکی از آنان در جاده سیمان ودیگری در منطقه طرقبه ساکن است بنابراین کارآگاهان درعملیاتی غافلگیرانه هر ۴متهم مذکور را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.
 
آنان در بازرسی از محل اختفای متهمان، فیلم مستهجن مورد ادعای شاکی و گوشی تلفن همراه وی را نیز کشف کردند. زوج های جوان که با مشاهده مدارک مستند دیگر چاره ای جز بیان حقیقت نداشتند به اعمال مجرمانه وکثیف خود اعتراف کردند.این درحالی است که تحقیقات کارآگاهان برای کشف جرایم احتمالی دیگر متهمان این پرونده همچنان ادامه دارد.
 
منبع : خراسان
نظرات بینندگان