arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۰۶۱۷۶
تاریخ انتشار: ۲۰ : ۱۱ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۲

فرمانده نیروی زمینی ارتش: نیروهای نظامی نباید وارد کارهای سیاسی شوند

وی درباره ورود نیروهای نظامی به مسائل سیاسی نیز افزود: راهبرد کلی را امام و مقام معظم رهبری مشخص کرده‌اند؛ نیروهای نظامی نباید وارد کارهای سیاسی شوند. ما سربازیم و باید به وظیفه سربازیمان عمل کنیم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به در پیش بودن انتخابات گفت: نیروهای نظامی نباید وارد کارهای سیاسی شوند.

به گزارش انتخاب به نقل از ایسنا، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان در نشست خبری صبح امروز خود که به مناسبت قرار داشتن در آستانه 29 فروردین - روز ارتش و بزرگداشت حماسه‌آفرینی‌های نیروی زمینی - برگزار شد، با اشاره به شعار سال "حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی" و انتخابات پیش رو اظهار کرد: ارتش بدون جانبداری از فرد خاصی به طور صددرصدر در انتخابات شرکت خواهد کرد.

وی درباره ورود نیروهای نظامی به مسائل سیاسی نیز افزود: راهبرد کلی را امام و مقام معظم رهبری مشخص کرده‌اند؛ نیروهای نظامی نباید وارد کارهای سیاسی شوند. ما سربازیم و باید به وظیفه سربازیمان عمل کنیم؛ البته ارتش قطعا به عنوان بخشی از جامعه در مسیر اجرایی شدن شعار سال یعنی حماسه سیاسی و اقتصادی قدم‌هایی برخواهد داشت که در حماسه سیاسی شرکت فعال و گسترده در انتخابات است و در عرصه اقتصادی نیز صرفه‌جویی در تمام زمینه‌ها و تلاش در جهت بهینه‌سازی و بازسازی بخش‌های مختلف.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه، از رونمایی از چهار شبیه‌ساز بالگرد در سال جدید خبر داد.
نظرات بینندگان